Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmadonorok! Akinek egyik...

Plazmadonorok! Akinek egyik vénája kevésbé alkalmas a plazmaadásra, mindig a másikat szúratjátok?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik vénámnak minden baja van olyan szempontból, hogy sokszor elakad az áramlás, és lassan jön le az előírt mennyiség. De lejön! Mégis állandóan beszólogatnak az asszisztensek, hol azzal jönnek hogy jaj de sokáig fog tartani, meg egyikük többször le is állította a ferézist, pedig időhatáron belül lett volna. Többször "megvádoltak", hogy keveset ittam biztos, pedig 4-5 litert is megiszom legtöbbször, csak hoyg ne legyen probléma. A másik karommal sosem volt gond, 30 percen belül megvan mindig a levétel, de nem szeretném mindig azt böketni, talán ez nem tetszik nekik?? Hogy a problémással kell foglalkozniuk?
2019. okt. 26. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kézfejből vetesd.
2019. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is gond van a bal karommal, ott eléggé girbegurba az erek lefutása a jobbhoz képest, ahol szinte egyenes. És pont az a baj, mint nálad, a ferezis vége felé 3x kellett újraindítani, de lejött az egész. A nővér annyit kérdezett, hogy nem fáj-e valahol, mondtam, nem.
2019. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!