Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáradékonyság ellen, illetve...

Fáradékonyság ellen, illetve hogy ne üljön ki úgy az arcomra mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, azon gondolkodtam el, hogy rászokom a kávézásra, intenzíven, 19 évesen már vagyok hozzá elég idős gondolom. Szóval ez segítene szerintem, és még van valami ötletetek, ami hasznos lehet ilyen esetben? Mindíg aztmondják ideges/savanyú stb képet vágok, mert nem mimikálom úgy az arcomat, az 1 óra vonat vagy buszozás után végig rossz érzésem van a szemeimnél, a nap is nagyon bántja.
2019. okt. 31. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Megszünteted a fáradtság okát
2019. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 óra utazásnak nem kéne kifárasztania, és a napnak se kéne annyira bántania, illetve erre való a napszemüveg. Valami más lehet nálad. De mennyit alszol? Eszel-e elég friss zöldséget-gyümölcsöt?
2019. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam enni szinte mindent, mondjuk mostanában kevesebbet, de ez mindig így volt nálam, szinte teljesen bekell csukjam a szemem ha kicsit rám süt a nap, annyira zavar, majd akk hordok szemüveget vagy nem tudom. Szóval úgy kiszárad az egész fejem, és szúr a szemeimnél is ilyenkor. Nem tudom miért lehet, pedig jól alszom stb, 8 órákat kb.
2019. okt. 31. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!