Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátfájás, jobb lapockám alatt...

Hátfájás, jobb lapockám alatt szúr a hátam, ha kihúzom magam. Olyan fájdalmas hogy ha leülök nemtudok fel kelni. Segíts! Ha volt neked akkor kérlek írd le! (? )

Figyelt kérdés
már tegnap kicsit fájt a hátam,de ma kb 15órakor leültem a kanapéra,és azthittem ott maradok...ha kihúzom magam vagy valamit csinálok a hátam nagyon fáj,és a levegő vétel is nehéz...volt már 1x 2x ilyen,de egy idő múlva elmúlt...de borzasztóan fáj...

2019. okt. 31. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

ha annyira rosszul vagy, hogy levegőt is nehezen veszel, lásson orvos.

lehet mozgásszervi ok, de a képernyő túloldaláról senki nem tudja kizárni, hogy légmelled, tüdőemboliád vagy tüdőgyulladásod lenne. megér egy kivizsgálást.

2019. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki hűlés van általában, az ien fájdalmas hát fájás-ok hátterében. De lehet több ok is pl, rossz alvás, hirtelen mozgás,. Egyébként el mehetsz egy orvos-hoz hogy pontosan meg állapítja mi a baj. Ha jobban leszel tornázz.
2019. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű ábra: nyakcsigolya probléma. Ortopédia, vagy egy jó csontkovaács. De több helyen is foglalkoznak gerinc javítással.
2019. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naki porckorong kopás is lehet a háttérben .

A porckorong nyomatja a gerinc velőben azt az idegszálat,melynek a vége ide vezet.Itt összerántja az izomzatot,ami nagy fájdalommal jár .

Izom lazitó tabletta kellene ,valamilyen reuma kenőccsel bekenni,és maszirozni .

2019. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
** Nyaki"
2019. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!