Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgomba problema?

Bőrgomba problema?

Figyelt kérdés
Kb par hete kijött hajlatnál gennyedzett is, a doki kiírt szalicines kenes kenőcsöt rá, csak akkor menjek vissza ha nincs javulas. 3 hetig kentem meg puderezni kellett. Elmult. Kb ra 2 hetre újra erzem, elkezdtem kenni de nem erzek par nap utan sem javulást. Mi lehet? Kenjem tovabb bár nem hűtőben tartottam a kenőcsöt vagy milegyen? Ez bárkivel előfordulhat mondta a dokinő csak zavaró! Mit tennetek? Volt már ilyenetek?
2019. nov. 3. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos gomba?

Gombára a teafaolaj hígitva nagyon jó. Pár csepp teafaolajat hígitsd pár kanál sima olajban.

2019. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Doki megnezte. Igaz fiatal csaj volt. Biztos elmult 3 het utan vagy rosszul tettem hog abbahagytam?
2019. nov. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!