Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányként nagyon bőrkeményedése...

Lányként nagyon bőrkeményedéses a talpam. Nem csak a sarkam, hanem szinte mindenhol ahol leér, még a lábujjaimon is Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Csiszolom,reszelem,krémezem rendszeresen,többféle készítményt is kipróbáltam,pár napig minden jó,de aztán újra kemény lesz. Olyan mint ha minél többet reszelném,annál erősebb lenne pár nap múlva. Amúgy az esztétikán kívül semmiben sem zavar.L.

2019. nov. 6. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél hamlaszto zoknit. Dmben is van, de amazonon, ebayen, alin olcsóbb és több fajta van.

Felveszed és 1 hét múlva nagy darabokban le fog válni az összes felesleges bőr.

Illetve nézd meg a cipoidet is. Érdemes kényelmes, minőségi labbeliket hordani.

2019. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van aki erre hajlamos.

Szerintem látogassál meg egy pedikűröst.

(Mifelénk 1500-ért házhoz is jön.)

2019. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Csináltass egy talpvizsgálatot, lehet betét kellene.
2019. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a Naturland lábpuhító krém vált be, nagyon sok krémet próbáltam már. Este úgy is szoktam, hogy bekenem a lábam vele és húzok rá zoknit is.
2019. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedikűrös után is hamar olyan lesz. Nem az a gond,hogy nem tudom rendbe tenni,hanem nagyon gyorsan visszakeményedik a bőr.Azért köszönöm,próbálkozok.
2019. nov. 6. 14:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlsúlyos?
2019. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Puszi rá.
2019. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs ludtalpad? Jó cipokben jársz? De ha csak esztétikailag zavar húzz rá zoknit és úgy nem látszik
2019. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos,sőt... lúdtalpam sincs, viszont keményen sportolok.
2019. nov. 8. 10:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tancoslsz? Vagy valami kuzdosport? Attól lehet még ilyen.. De nem hiszem hogy sokan néznek a talpad át, max nyáron ha papucsban vagy látszik eleve
2019. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!