Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Vérnyomás, keringési zavar, esetleg valami agyi ok?

Könnyen és gyorsan zsibbadnak a végtagjaim, szinte folyton hideg a lábfejem. Ha felállok fekvő helyzetből, akkor elsötétül a világ, és meg kell kapaszkodnom valamiben, nehogy elessek. A fülem is szokott néha zúgni, csengeni. Folyton fáradt, kimerült vagyok, az állóképességem sosem volt jó, hiába sportoltam 8 évig rendszeresn, teljesen kikészülök 2-3 kisebb kör lefutása után. Volt többször olyan is, hogy csak az egyik oldala az arcomnak elzsibbadt 10 percre, de már olyan is előfordult párszor, hogy a mellkasom közepén éreztem zsibbadást.

Mi lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: zsibbadás, mellkas, arc, arczsibbadás, végtag, lábfej, szédülés

nov. 6. 16:23  Privát üzenet  

A válaszok
Érszűkület nyomelem vitamin hiány , de mindezt ki kell kutatni . Okozza még a kevés víz sok sô fehérje fehér cukor bevitel .

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 6. 16:36 Privát üzenet
Mérd meg a vérnyomásodat. Szerintem alacsony lesz.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 9. 10:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyósomat tegnap bevitték a kórházba magas vérnyomás miatt kialakult agyi keringési zavar miatt. Ma reggel elaludt és azóta nem tudják felkelteni. Esett már meg hasonló mással is?
Normál vérnyomás mellett is lehet keringési probléma?
Van olyan hogy 23 évesen elkezdődhet az Alzheimer kialakulása? Vagy ez valami más? Keringési zavar? Nem volt ez így kB fel éve vágott az eszem. És nem mindig rossz az állapotom...
Hova menjek fejzúgás miatt orvoshoz? Keringési zavar, több havi gyári ülő munka következménye ez.
Bokában egy pontból kiinduló szétáradó meleg érzés, tegnap óta többször észrevettem. Keringési zavar, érszűkület lehet?
Keringési zavar esetén is szedhető Cataflam vagy Fortedol?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!