Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz azzal aki nem eszik...

Mi lesz azzal aki nem eszik semmit és nem iszik, max egy-két csésze kávét, hogy még ne is aludjon?

Figyelt kérdés

Nem eszik, nem iszik a barátom már 5 napja.

6-7.nap sem evett semmit sem, de legalább ivott egy-egy csésze kávét, mondván, hogy még aludni sem akar.

Mindíg depressziós volt és mindíg kipanaszolta a gondját- baját.

De most nem látszik depressziósnak és nem is beszél semmi rosszról.Egyáltalán nem beszél.

De aggódok miatta, hogy már egy hete semmit sem evett és csak két csésze kávét ivott és két napja alig aludt.

Senkivel sem beszélget, senkivel sem irogat és még a telefont sem vette fel amikor az anyja hívta.

A harmadik napon volt a szülinapja és nem vette fel az anyja hívására a telefont.

Úgy tűnik, hogy mindenkit letiltott a facebookjáról, sőt talán törölte a profilját és szerintem mindenkit a telóján a fekete listára tett az anyja hívásai után.



#evés nélkűl #ivás nélkűl #alvás nélkűl.
2019. nov. 8. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Beszoptad, jól megviccelt téged, vagy simán kamu kérdés (nem ez lenne az első) :)

Tényleg a szellemet sikerült már elkergetned az ördögöződdel?

Elkergetted a szerelmet, sikerült?


3 napot nem iszol, nem eszel semmit, akkor elájulsz, ez eltarthat akár fél napot is = aludtál egy nagyot! Tiniként ez nálam 2 napig sem tartott, szüleim 2,5 napra elmentek nem voltak itthon és rámdölt a szekrény, a felét sikerült átaludtam.

Felébredsz rohadt szomjas leszel, én is betoltam 7-8 litert aznap, meg felzabáltam azt is amit máskor nem eszek meg.


Alvás az más tészta elvileg már 5-6 nap után meghalhatsz, fogadásból volt ilyen ébren maradós versenyünk mindenki beadott 2000Ft-ot és a nyertes kapta meg az össze pénzt.

1996-ban röpke 71 órával lettem nyertes (már kb. 10 órája ébren voltam a kezdéskor), vettem belőle egy remek biciklit.

2019. nov. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nincs igazad, biztos iszik vizet is, különben nem élte volna túl az elmúlt 5 napot. A kávé vízhajtó, nagyban megnöveli a vízszükségletet.
2019. nov. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy az ember ilyen rövid ideig bírja???

Tényleg igaz amit írtam...


Az alvásmegvonásban azért kételkedem, mert vannak olyan betegségek, agyi problémákból adódóan, hogy az illető nem tud egyáltalán elaludni.Valamint nemrég adtak be egy videót, hogy oroszországban kísérleteztek, hogy meddig bírják az emberek alvás nélűl. Mesterségesen kényszerítették az embereket, hogy ne aludjanak és nem is adtak nekik se italt, se ételt. 30napig akarták tesztelni, de 22 napig bírták amíg meg nem haltak.


Aftak olyan dokumentum filmet, amely szerint egy nő inszomniában szenvedett, nem tudott aludni. Még gyógyszerekkel sem. 4hónapig bírta és aztán szerencséjére sikeres llett az agyműtétje.


Az, hogy nem eszik és nem iszik az is igaz, de szerintem azért bírja ki több ideig, mert nem sok energiát használ el az ülő munkájával.


De azért aggódom érte.

2019. nov. 8. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is akar hazudni, de bizonyára túloz, mert ha étel nem is, ital azért valamennyi lemegy a torkán. A kávé súlyosbítja a helyzetét. Sokan isznak naponta mindössze fél liter vizet, azzal sokáig túl lehet élni, de ha kávé is van, ennyi nem elég.

Az emberi test 70%-a víz. 3 perc levegő, 3 nap víz nélkül.

[link]

Ez rövidül, ha nagy a meleg, illetve ha az illető vízhajtót használ. Néha hallani túlélőkről, akik akár egy-két hetet is kibírtak a romok alatt, mire kiszabadították őket. Ennél tovább már nem megy. DE ők nem ittak kávét.

2019. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma nem egy csészével, hanem bögrével akart inni, de nem mosogattam el semmi poharat, sem bögrét-kevés is van.

a csészét el tudja maga is mosni....

hát nem tudom mi van vele.

2019. nov. 8. 21:14
 6/7 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy az ember csak 3 napig bírja???

Tényleg nem ivott semmit és csak most egy-egy csésze kávét...

Hát esküszöm, hogy már én is kipróbálom és letesztelem.

2019. nov. 8. 21:20
 7/7 A kérdező kommentje:

Már 4 napja nem ettem és nem ittam semmt sem.

semmi bajom nem is lett tőle. pedig álló és pörgős melóm van. meg sem szédültem, nem is ájultam el, semmi. Nem tudtam meg állni hogy ne aludjak, de így is csak 2-3 órát aludtam.

szerintem kamu hogy meghal az ember 3 nap étel és ital nélkül.


a barátom már eszik és iszik szerencsére.

észre vette, hogy én is utánzom.

2019. nov. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!