Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerdán kell mennem gyomortükr...

Szerdán kell mennem gyomortükrözésre, nagyon parázok, valaki elmondaná a saját élményét, ha volt ilyenben része?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában eleg sok probléma adódott a gyomrommal: reflux szerű tünetek, hányinger, puffadás,ezért elmentem a háziorvosomhoz,aki elküldött gasztrora, így szerdán már van is időpontom. A problémám az, hogy nem is a fájdalomtól fèlek, mert azt viszonylag türhetően bírom, hanem, hogy hányni fogok, és, hogy bepanikolok, mert elég izgulós, görcsös vagyok. Attól félek, amiert nem tudom magam ellazítani, nem tudják levezetni a nyelőcsövembe. Tudom, hogy éhgyomorra kell menni, de nagyon könnyen hányok,minekutána refluxos vagyok (valószìnű), és évekkel ezelőtt bulimiás is voltam. (De az már a múlté, rég kijöttem belőle, erre most nem kérek oltogatást, tudom, hogy hülye voltam). Egyszerűen nagyon fèlek, kérlek nyugtassatok meg, vagy ha nem is tudtok, legaláb írjátok le saját tapasztalataitokat, mert kíváncsi lennék. És légyszi, trollkodást ne. Köszi!

2019. nov. 11. 09:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy túl vagy rajta.!
2019. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez màr kezd nagyon mókás lenni, de azóta egyfolytàban orbitàlisakat böfögök, minden túlzás nélkül bégetek kb :D Már szakadok magamon es nem tudom mit gondolhatnak a szomszédok.
2019. nov. 13. 17:18
 13/13 anonim válasza:

Figyu, hányni nem fogsz, de öklendezni biztos. A "jó" hír, hogy ha nagyon erős az öklendezési reflexed, ki tudnak ütni egy enyhe altatással. (Bekábítanak. Engem másodszorra így ultrahangoztak -nyelőcsöves ultrahang, ami gyakorlatilag ugyanaz, csak nem megy le a szonda a gyomorig.)


Ha az orvos leordít, küldd el a pokolba és szólj az ombusmannak. Azért van, hogy segítsen, akár milyen "ciki" is a dolog. Az orvosi etikába nagyon kevés ilyen dolog fér bele, és a magyar orvosok nagyon el vannak szállva maguktól.

2021. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!