Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miről beszélhetett a doki?

Miről beszélhetett a doki?

Figyelt kérdés
Ballagok az utcán, lefékez mellettem a háziorvos. Ablak le, kérdi, hogy nem tudnék-e valamikor bemenni a rendelésre. Meeert? Nincs semmi baj mondja, csak kisorsoltak 10 embert, köztük engem is és valami szűrővizsgálatot meg kérdőívet emlegetett, de mennie kellett mert forgalom volt. Jó, mondtam majd bemegyek. Nem tudja valaki miről lehet szó?
2019. nov. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Talán prosztata ellenőrzés lesz .
2019. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem volt sorsolás, csak valamihez embereket toboroznak. Valami statisztika, vagy ilyesmi. Elsősorban a dokinak kell, de kérdezz rá, hogy Neked mi hasznod belőle!

Kérj alapos tájékoztatást, mielőtt belemégy bármibe is.

2019. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miért állított meg engem? Járnak a rendelésre kiscsillióan, azok már úgyis ott vannak, nem lett volna egyszerűbb azok közül szólni valakiknek?
2019. nov. 14. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosok finanszírozása a béka segge alatt van, és ahelyett, hogy állambácsi adna rendesen pénzt, az egészet projektekhez köti. kb mint az ötéves terv a kommunizmusban. Nyilván kellesz valamilyen ilyen dologhoz.
2019. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez így megy, hogy sorsolnak 10 embert, aztán a doki autóba pattan és végigszáguld a városon, hogy megkeresse ki hol sétál és szóljon neki ?
2019. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Nyilván nem, ezért csodálkozom rajta. No majd meglátjuk.
2019. nov. 14. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!