Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok? Mit tehetnék?

Depressziós vagyok? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nos igazából én egy bolondos ember vagyok de valószínű hogy csak takaró az igazi érzéseimnek.

Hetente rámjön valami miatt az az érzés hogy senki nem szeret senkit nem érdeklek bár ennek van valóságalapja.

Bárnkinek próbálok mesélni magamról vagy bármi sztorit vagy egyszerűen nem figyel vagy rám néz de közben máson gondolkodik vagy a szavamba vág és többé nem kérdezi hogy én mit akartam mondani.

Én mindenkire figyelek igyekszem a lehető legjobban.

Engem senki nem ismer emiatt igazán. Azt hiszik hogy boldog vagyok gondtalan gyerekes.

Miközben elég mély gondolatok zaklatnak nap mint nap

Van hogy olyan semmirekellőnek érzem magam hogy elhatározom hogy leugrom a 8. Ról de akárhányszor lenézek elmegy tőle a kedvem

Igazából ez a fő bajom.

Hogy senki nem ismer de nem is akarnak megismerni én mindenkire figyelek ezért szeretnek velem beszélgetni az emberek de rám nem kíváncsi senki és nem is figyelnek.

Mit kéne tennem hogy figyeljenek?

Mit gondoltok ha leugranék gyorsan vége lenne vagy azért fájna?

Velem van a baj vagy mindenki mással?



2019. nov. 17. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Pszchiológusról nem akarok hallani mert ha belegondoltok mindenki azt hiszi hogy kinden rendben szóval hülyének néznének ha el akarnék menni arról nem beszélve hogy pénz sem lenne rá
2019. nov. 17. 21:15
 2/4 anonim válasza:
51%
Én is az voltam, nem is kicsit. Nem kell pszichológus. Én is kimásztam belőle egyedül. Először is annyit kell tenned hogy azokat az embereket akik ahogy említetted, nem néznek semmibe, jó messziről elkerülöd. Nem tudom mennyi idős vagy, de ne csak az orrodig láss. Az élet ajándék, élni jó👌 azért mert egy szar a jelen, lehet szép a jövő, abban az esetben ha te így állsz hozzá. Anyukák/apukák leszünk, a gyermek az aki mindenkinél nagyobb szeretetet sugároz magából. Ha depressziós vagy akkor a jövődre gondolj milyen szép lesz.. Mert minden rossz után jön a jó, minden érted történik és nem miattad. Tudd hogy mindennek meg van a maga miértje. CSODÁLATOS VAGY, ahogy mindenki más is. Ne becsüld le magad, nincs veled semmi baj. Ismerkedj keress olyan embereket akik pozitívak,vidámak. De ahhoz hogy ez sikerüljön légy te is vidám.🤗🤗
2019. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En mar tobb mint 2 eve szenvedek ebben feleve megszuntek ezek az erzesek mert lett egy lany akitol jo kedvem lett es osszejottunk (hozzateszem elotte 3 eveig majdnem nem volt kapcsolatom) de nem tartott sokaig manipulalgatasai miatt elhagyott engemet osszetort es azota ismetelten semmihez nincsen kedvem ismerkedni meg plane keptelenseg nekem minden nap azt erzem hogy nem fogok sokaig elni annyira drasztikus erzes hogy minden nap unatkozom es altalaba ezert alhatok sokat nappal is mert semmi kedvem nincsen mar elni jovomet se tudom igy elkepzelni volt olyankor amikor 1-2x beteptem akkor boldognak ereztem magamat de elmult ezert szar az mint amikor iszol jo kedved lesz vagy nem volt mar velem olyan is szoval nagyabol engemet az boldogit ha lenne egy olyan ember aki evekig melletem maradna szeretne meg minden ez boldogit engemet de remenytelenseget erzek... :(((( szoval nem vagy egyedul ezekkel enis szenvedek! remelem egyszer elmulnak a bajaink ha meg nem akkor eltavozok:) 18/F
2019. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szakítás ebben a korban természetes, ne vedd ennyire magadra, nem fogsz meghalni ebben. Tudod mennyi barátnőd lesz még az élet során mire megtalálod az igazit. Majd amikor nem számítasz rá találj hobbit.
2019. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!