Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek milyen típusú/márkájú...

Kinek milyen típusú/márkájú hallókészülék vált be?

Figyelt kérdés

Hallójáratira gondolok.

Próbáltam Phonak-ot, az újat.. nem vált be. Próbáltam a ReSound-ot az sem tetszik..



2019. nov. 21. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, milyen audiológushoz fordulsz, aki beállítja a készüléket, mert nagyon-nagyon sok múlik az audiológuson... Egy készüléket, mely egyébként jól beválna, ha rosszul, nem megfelelően állítják be, akkor nem fog beválni. Adott márkák tekintetében keress fórumokat, jó tapasztalatok alapján, ahol audiológusokat is ajánlanak.
2020. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a viton nem vált be eddig. Erősen gyanús, hogy alul lett méretezve a hallásveszteségemhez, pedig audiológus által választottam. Két hét alatt romlott el véglegesen használhatatlanra.

Én magam nem értek a kiválasztás folyamatához, habár már sokféle márka megfordult már a füleimben. Azt tudom csak, hogy audiológus méri meg a hallásveszteséget, és ebből kiindulva tesznek javaslatot konkrét hallókészülékre. Az ár elég erős szórást mutat a plusz szolgáltatások, illetve a hallásveszteség lefedése alapján. Jelenleg már évek óta phonak márkájú van a füleimben, és meg vagyok velük elégedve. Az ára... borzasztó drága volt, nekem több havi fizetésem ment rá. Viszont sajnos nem tudok élni nélküle, ezért inkább kifizettem.

2023. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!