Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fesztivál...

Melyik a legjobb fesztivál úgy sorrendben?

Figyelt kérdés
Campus, Efott, Volt, SZIN, Fezen, Strand? Ár-érték arányban, melyik ezek közűl a legnagyobb, leghangulatosabb, melyiken lehet a legtöbb mindent csinálni, a város ahhol vannak is érdekel, hogy melyik városokba van érdekesség.. Na meg az fontos, hogy melyiken lehet a legjobban csajozni. Hol vannak a legnormálisabb emberek, stb! Ugye azt tudom, hogy a Sziget és a BS a legnagyobb és legjobb fesztiválok. De drágák, más részt Szigeten sok a kűlfőldi illetve már rég el van szaladva vele a ló. Tehát BS lehet jobb lenne, bár az kisebb és valamivel olcsóbb. De ott meg csak elektronikus zene megy, a szigeten nem csak az. Na meg elvileg azzal is egyre jobban elszalad a ló. Az east fest, lesz feszt, és a többi fesztivált meg azért nem is kérdezem meg. Mert vagy még kisebbek,stb.. Na meg vannak olyan fesztiválok is, amik nem családiasok. Pl az ozora nem érheti meg olyannak, aki lazulós zene helyett. Halgatna pl trap-ot vagy mást is, még lehet akkor sem ha drogozik, mert ugye az ozora nekik van kitalálva!

2019. nov. 23. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a ti véleményetek és tapasztalotok érdekel. Én még csak east-on voltam, jövőre talán bs vagy voltra mennék el, ha jönne velem valaki, de a csicska keletieknek csak a xar eastra van pénzük xd, tisztelet a kivételnek!
2019. nov. 23. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Messze ez a legjobb:

[link]

2019. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyüttment fesztivál:) sok mindenre rá jön ott az ember és ott vannak a legjobbfejebb, legértelmesebb emberek. Külön párkeresős program is van. Olcsó, a természetben van.
2019. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Összekevered az okot és okozatot. Nem azért van ozora fesztivál hogy oda menjenek a drogosok, hanem az oda járók vagy ahhoz a "szubkultúrához" tartozók gyakrabban használnak valamilyen tudatmódosító dolgot.

Persze, ott sem kötelező mindenkinek drogozni mint azt sokan képzelik.

Lehet, hogy trap éppen nem volt de olyan eszetlen jó zenéket hallottam ozorán, amit sehol máshol.

Igaz hogy sok a külföldi vendég, viszont a szigetnél olcsóbb és tisztább.

2019. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Most nyaron voltam lesz feszten, campuson, volton es szigeten (amugy csicska keleti vagyok 😀😀), ha csak az iden lattottakat veszem figyelembe nem tudok egyet valasztani, hogy miert az a legjobb. Pl a leszfeszt iden nagyonnagyon jo volt a tarsasag miatt es a koncertek miatt (az osszes top zenekaromnal sikerult elso sorban allnom ugyhogy az nagyon nagy elmeny volt). Csak nekem kicsit rovid.

Campuson iden dolgoztam, ugyhogy kivetelesen most lattam nappal is, hogy milyen es nagyn hangulatos, tok jo programok vannak igaz nem sok koncerten voltam, de amire sikerult elmennem az nagyon jo volt.

Iden eloszor mentem a voltra es nekem annyira nem tetszett. Bar a tarsasag sem volt a legjobb, mert csak ketten mentunk aztan pl nem feltetlen egy az izlesunk aztan nehez volt donteni, hogy akkor mist hol legyunk. Vagy pl mivel lanyok vagyunk nyilvan megtalalnak minket a fiuk (neha meg a lanyok is😀), de ugye nem hagyjuk el egymast ergo vagy egy tartja a gyergyat vagy szimplan csak csunyan nezunk es nem jonnek oda😄

A szigetet nagyon szerettem. A koncertek es a tarsasag is nagyon jo volt, volt, hogy csak veletlenul keveredtunk be egy koncertre de benne van a top koncertelmenyeim everben. Viszont nekem kicsit sok volt mar a vegere. A utolso nap mar csak azert masztam ki a satorbol, mert ha mar az utolso nap akkor azt meg kell tolni. Szerencsere az is jol sikerult utana😁

Kenyelmi szempontbol a Campus volt a legjobb, ebben mondjuk kozrejatszott az is, hogy ez volt az a fesztival ahol nem satraztam. Annyiban jo meg a campus hogy az a varosban van. A fesztival kornyeken is vannak pl kajaldak vagy strand ilyesmi, a varoskozpont 25 perc gyalog.

Vegulis a szigeten is ott az Auchan nem messze vagy ugye ott is van medence. Bar szerintem ez csak a vipben volt nem hiszem, hogy oda minden jeggyel belehetett jonni, mert akkor fixen tobben lettunk volna a medenveben igy is tomegnyomor volt😅 mondjuk ott a duna ha valaki nagyon furodni akar. A volt az elegge a varosszelen van mi egyszer mentunk be a varosba mar akkor amikor hazafele mentunk es akkor is taxiztunk mert nem volt tul jo a tomegkozlekedes abban az idopontban.

Ja a campushoz nem irtam, hogy talan az azert kevesbe jo mert eleg sok mostmar a tizeneves, vagyis eddig is voltak csak hat amikor en voltam 16 akkor nem zavart 😀

2019. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, de nekem meg most tünik fel, hogy rossz kategóriában van a kérdésem :D!
2019. nov. 24. 16:09
 7/7 A kérdező kommentje:
És, hogy is lenne át téve a rendes kategóriába!
2019. nov. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!