Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek tetves fejpánttól?

Lehetek tetves fejpánttól?

Figyelt kérdés
Vettem fejpántot a kínaiban és arra gondoltam hogy ha nem szabad megosztani a fésűnket, hajguminkat, sapkánkat másokkal a tetű elkerülése miatt akkor ezek által el lehet kapni. És mi van ha egy tetves ember próbálta fel előttem azt a fejpántot amit én megvettem? Ez a fejpánt olyan mint a sapka csak olyan hogy a copfom kilóg. Szerintetek van rá esély?
2019. nov. 29. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2019. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen irányból közelítjük meg a kérdést, akkor igen, van rá esély. Bárhol, bármit elkaphatsz.

Hogy ez az esély mekkora, az már egy másik történet.

2019. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak az esély van meg rá,hogy tetves leszel. De ennyi erővel, ilyen gondolkodással, ne menj ki az utcára sem, mert ott is elkaphatsz valami bacilust. És ilyen gondolatokkal kár is volt megszületni, hisz úgy is meghalunk!
2019. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!