Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete késik a menzeszem, a...

1 hete késik a menzeszem, a teszt negatív, lehetek-e várandós?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban menstruáció körüli időben terhességi tüneteket észleltem magamon,közben napra pontosan megjött,aznap csináltam egy tesztet ami pozitív lett.A menzesz 10 napig tartott,semmi görcs,kicsit darabos és kevés,1 tisztasági betéttel végigcsináltam egy napot.10 nap alatt 4 tesztet csináltam ami mind pozitiv lett.Doki mondta várjak 2 hetet.letelt 2 hét,de nem mentem orvoshoz,mert 2 éves kisfiúnk felügyeletét nem tudtam megoldani,párom dolgozott minden nap.Még egy tesztet csináltam az már negatív lett, nem akartam elhinni nagyon elkeseredtem,mert szeretnénk nagyon kistesót.Jövőhétre kaptam időpontot orvostól,viszont 1 hete késik a menzim,a teszt negatív.Van esély még arra hogy Babó legyen a dologban?Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 17. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, 50% az esélye. Vagy igen, vagy nem.
2015. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is valami,reménykedünk!
2015. márc. 17. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztek, ha jól tudom, a menstruáció kimaradása után 10-14 nappal mutatják csak ki a terhességet... szóval még pár napot várj, mielőtt újra tesztelsz... sok szerencsét!! :)
2015. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kizart,nezz egy tesztet par nap mulva.
2015. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel maradt még egy tesztem és csak jövőhét szerdán vár az orvosom,így pár nap múlva tesztelek egyet.Remélem sikeresen.Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!