Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíroldót ivott!?

Zsíroldót ivott!?

Figyelt kérdés
Egyik helybéli 2 éves gyereke zsíroldót ivott, nem keveset. Jelenleg kórházból-kórházba hordják, nem bíztatják sok jóval őket. Van egy másfél évesem, engem konkrét sokkolt a dolog. Szerintetek mennyi esélye van a felépülésre?
2019. dec. 1. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Te jó ég 😱

Az enyém is kétéves, belehalnék, ha baja lenne...

Nagyon szurkolunk azért a gyerekért, majd írj, ha megtudsz valamit arról, hogy hogy van.

2019. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Aha. Persze. A zsíroldó modjuk azonnal égetni kezdi a nyálkahártyát, így kizárt, hogy bárki is egy kortynál többet megigyon belőle. Emellett mérgezéssel nem hordanak valakit a kórházba, hanem egyszer beviszik, onnan pedig majd gyógyultan, vagy ahhoz közeli állapotban engedik ki.

Más kamu?

2019. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Semmit nem tudok egyelőre, de írok.

#2 Egyből kamu, jézusom! Nem velem történt, nem kitaláltam(miféle beteg ember szórakozik egy gyermek életével) azt írtam le amit mondtak, amit hallottam! Plusz nem ők vitték tovább a gyermeket nyilván, hanem a kórház szállíttatta nagyobb felszereltségűbe MENTÖVEL! Nem értem miért kell mindent kamunak tituálni, miért nem lehet egyszerűen tovább görgetni vita generálás helyett? Nagyon unatkozhatsz! :)

2019. dec. 1. 11:33
 4/8 A kérdező kommentje:
2019. dec. 1. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Az. A történetedben szereplő gyerek 2 éves, ez másfél.
2019. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol olvastad azt,hogy kórházból kórházba hordják?
2019. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem olvastam :) Ezt itt hallottam "pletykaként", faluba mindenki tud mindent. De jelenleg is Nyíregyházán van egyelőre, altatásban
2019. dec. 2. 15:26
 8/8 mark5445 válasza:
Üdv! Tudom, már régi kérdés, de jól van a gyerek? Pont ez történt velem, mikor én voltam másfél éves, de szerencsére túléltem. Senki hibája nem volt, felmásztam egy szekrényre, és egy kinthagyott zsíroldóba kortyoltam bele, azóta a hegek miatt nyelőcső szűkületem van, évente megyek tágításra, de szerencsére más bajom nem lett. Remélem ő is jól van azóta, valaki tud valami infót?
2021. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!