Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El van dugulva az orrom. Mit...

El van dugulva az orrom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel óta telefújtam több mint 100 papírzsepit. Alig kapok levegőt. Öntöttem bele sós vizet, fejbevertem magam ököllel, ha jobbra fordulok 2percig jó, utána az a fele dugul el, utána balra akk az is 2p. Megőrülök. Azon gondolkodtam egy véköny csövet nyomok le az orromba.. tud valaki jobbat?

2019. dec. 5. 22:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jó lehet, hogy hajnal 3-kor járkálsz "haverhoz" kiüttetni magad frontinnal, mindössze egy kis orrdugulás miatt. :D
2019. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nem egy szemet vettél be a Frontinból.. Mondjuk, ettől még az orrod nem fog kidugulni, de hát, ez is egy módszer.
2019. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Most keltem fel kajálni de sak mert ébresztőt állítottam be.. Tegnap elmentem futni és láttam havernál még ég a villany. Olyan éjfél körül volt. Mivel világos volt bementem ők is gyrosoztak meg adott egy üveg fronyát. Ez nem kis orrdugulás volt, hanem konkréan nem kaptam levegőt se. Becsapattam a kb a fél üveggel, és utána írtam, da ztán amit most látok hogy mégegyszer írtam arra nem is emlékszek :)

Legalább nem szenvedetm tovább. De még most se vagyok valami jól, csak láttam írtatok, ezért godoltam válaszolok. Most h ettem még van fél üveg fronyám, és nem vagyok még teljesen jól szóval folytatom a hibernációt..

Sziasztok :D

2019. dec. 6. 15:24
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy orrdugulásba még nem halt bele senki. :D Kicsit túlreagálod a történéseket.
2019. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint 50 szem Frontint sikerült letolnod??

Ha igen, jó esélyed van rá, hogy kórházba kerülsz. Na nem az orrdugulás miatt, szóval az eredeti problémád nem lesz megoldva, de lesz pluszban egy másik is.

Utólag valószínűleg azt fogod mondani, jobb lett volna egy üveg orrcseppet szerezni Frontin helyett.

2019. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ja amúgy olyan 50 körül elsőre mikor hajnalba nyomattam, de amúgy nem számoltam csak kiittam az üveg kb felét. Szerintem azért is nem emlékeztem a második írásomra, de valami rémlik kb úgy esett ki a telcsi a kezemből.. Tegnap ilyen körül úgy szedtem be h pont 20 at hagytam mára, tehát olyan 30 körül.. Most nég benyomatom ezt a 20 at is hogy még aludjak egy napot. Már most is jobban vagyok holnapra talán elmúlik teljesen ez a nyavalya..

Kórházba? Ugyan miért kerülnék? Én aztán tuti nem hívok mentőt, akkor se ha padlón vok.. Nem értem amit írsz.. A függőség sem fenyeget, mert ha rekreációs cél az irány akk inkább veszek füvet és azt csapatom. Ez a fronya ez erre jó h kiüssön. Pont az ilyen betegségeknél a legjobb...

2019. dec. 7. 15:25
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, agyas a kérdező kissé :D
2019. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
:) Gondolom, most újfent alszik. Majd két nap múlva felteszi a kérdést, hogy " Hogy kerültem én a toxikológiára, mikor csak az orrom van bedugulva?? "
2019. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na Zacherral találkoztál? :D
2019. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!