Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek pánik beteg?...

Van köztetek pánik beteg? Hogyan küzditek ezt le?

Figyelt kérdés
Pár hete napi rendszerességgel jön rám és már mindig rettegek hogy na mikor jön rám megint.. egész nap ezen pörög az agyam.. rettegek egyedül lenni hogy mi van ha akkor jön rám.. lezsibbad a kezem az egész arcom nem kapok levegőt szédülök szúr a szivem szóval minden bajom .. eltart akár 4-5 óráig is és már a boltig se tudok elmenni annyira rosszul szoktam.lenni. pár napja magamra hívtam a mentőt a vérnyomadom 160 volt pulzus meg 135 mire bevittek kicsit jobb lett ott mindent rendbe találtak be nyugtatoztak és haza is engedtek.
2019. dec. 8. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáterrel és gyógyszerrel kell leküzdeni, nem egyedül csodát tenni. Mellette pszichológussal terápia.
2019. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pánikroham nem tart 30 percig sem. Legközelebb majd javítsd át.
2019. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kiváló okot kell megszüntetni, én először gyógyszer nélkül próbáln@m meg, mert az csak elfedi a problémát. Vagyis eltompít, de a problémád megoldatlan marad. Gondold végig hogy mi váltotta ki. Ha nem megy, akkor pszichológussal terápia. Csak magán van, drága lesz. Persze gyógyszerrel is lehet pszichiáternél, de nem hiszem hogy az ingyenes sokat fog foglalkozni a lelkedde, úgyhogy arra is fizetős ajánlok. De a nyugtató háziorvos is felírja.

Nekem is volt, már a munkámat is akadályozta. Végiggondoltam a dolgokat, és nem volt nehéz rájönnöm hogy miért van pánikrohamom, és szerencsére magam megoldottam. Igazából így hogy semmit nem tudok rólad csak ennyit tudok tanácsolni. Ha pl egy nagyon stresszes munkahelyed van gondolkozz el a váltáson. Családi problémán nehezebb javítani, de nem lehetetlen. De nekem egy fóbia váltotta ki.

2019. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves lepontozós kérdező!

Ugyan olvasd már el a pánikroham tüneteit, mielőtt valótlanságot írsz, és másokat lepontozol.

2019. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak egyféle pánikroham van .. kismillió féle tünete lehet, lehet olyan is, hogy gyakorlatilag egy tüneted van, pl a megőrüléstől való félelem, és lehet olyan is, hogy tünetek garmadáját érzed. Télen sajnos ezek felerősödnek, nálam pl állandó szédülésre emlékeztető bizonytalanságérzet van, és folyamatos rettegés a vérnyomástól. Én is alig tudok kimozdulni otthonról .. félek az elájulástól, a haláltól úgy ánblokk. hány éves vagy ? Amúgy nem tudom megnyugtat-e de sem a 135-ös pulzus, sem a 160-as szisztolés vérnyomás nem egy veszélyes állapot, nem lesz semmi bajod tőle rövidtávon.
2019. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 es mielőtt belém kötnél te nagyon okos kórházban voltam vele elmondtam amit itt leírtan megvizsgáltak és ezt mondták hogy csak pánikbeteg vagyok ne tudd már jobban nálam hogy én mit érzek és mennyi ideig. Én az alapján írom hogy pánikroham amit a doktor mondott ..
2019. dec. 8. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen antidepresszánssal.
2019. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!