Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi fáj jobban epegörcs vagy a...

Mi fáj jobban epegörcs vagy a női menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne, mert most volt epegörcsöm (gyulladás+kövek) és a feleségem azt mondja, hogy a menstruációs fájdalom rosszabb. Na már most sem tudom, hogy hogy vészeltem túl azt az éjszakát a kórházban annyira fájt, feszült a hasam és a hátam, mintha szét akart volna robbanni.

Aki Nő és volt gyulladt epegörcse, írja már le legyen szíves melyik fáj jobban.



2019. dec. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az epegörcs..a menstruáció azért nem betegség :)
2019. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó szerintem. Nekem volt többször olyan menstruációs görcsöm, hogy majdnem elájultam (pedig magas a fájdalom küszöböm), de van, akinek alig fáj. Az epehólyagról igaz, nem tudok nyilatkozni, nekem fájdalom nélkül záródott el.
2019. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Epegörcs. Nekem felér általában egy szülési fájdalommal js.

Nő vagyok, menstruálni is szoktam, össze tudom hasonlítani.

2022. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer elájultam az utcán a mensi fájdalomtól, nagyon durva volt, de szerencsére nem volt sok ilyen. Szerintem az epegörcs mégis fajdalmasabb. A fogfájás szerintem a legrosszabb.
2023. okt. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!