Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki olyanna...

Találkozott már valaki olyannal korábban, hogy a bőrén egy kis púp alakult ki, aminek besüppedt a közepe? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kb. 2-2,5 hete van a bal mutatóujjam oldalán egy kis púp, aminek besüppedt a közepe. Nem tudom, pontosan mikor jelent meg és mitől.

Először kicsit érzékeny volt, most már olyan, mintha egy bőrkeményedés lenne. Amikor véletlenül megkarcoltam, akkor eléggé fájt.

Teljesen bőrszínű, nincs sehol semmilyen elszíneződés a környékén, nem találtam belőle többet. Igazából nem különösebben zavaró, ha nem figyelek, teljesen megfeledkezem róla. A napokban egyébként is laposabb lett, eddig (ha jól emlékszem) nagyobb volt.

Próbáltam rákeresni, kihozott a bőrráktól kezdve mindent, de igazából egyik találat sem illett rá (a bőrráknál írták az elszíneződést, például).

Orvoshoz nem akartam elmenni vele, mert igazából nem zavar, de így két hét után kezd érdekelni, hogy ez mi is lehet.


Van valakinek valami ötlete?



2019. dec. 12. 21:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy nagyon kicsi. Az egész vagy 2 mm, ha nem kisebb, és a púp nem magasabb 1 mm-nél.
2019. dec. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!