Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbelgyulladasom lehet? 17...

Vakbelgyulladasom lehet? 17 eves vagyok.

Figyelt kérdés

Faj a hasam, a menstruaciomnak most lett vege. Tegnap elkezdett fajni a torkom, majd a fulem is picit es a fejem is.

Ma voltunk egy vacsoran, ahol nem voltam ehes igazabol, kicsit hanyingerem is volt, de ettem egy picit. Illetve egy fiuval beszelgettem kb masfel orat, szensavas uditot is ittam.

Lehet hogy csak felpuffadtam?

A gyomorszajam fajt illetve a hasam alja, a koldokom alatt. Eleg nagy a hasam, mintha fel lennek puffadva.

Jelenleg hason fekszem es nem faj. Oldalra fordulva sem faj.

Nem olyan elviselhetetlen a fajdalom egyebkent, olyan mint egy kozepesen eros menstruacios fajdalom.

Szerintetek egy vakbelgyulladas? Vagy az folyamatos fajdalommal jarna?


2019. dec. 15. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg annyi, ha a bal oldalon nyomom meg a hasam, ugy erzekenyebb, mint a jobb oldalon.
2019. dec. 15. 22:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Jobb oldalt szinte nem is faj
2019. dec. 15. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Valsz nem az. Azt próbáld meg h ha megnyomod baloldalon, akkor jobb oldalt fáj-e. Ha ez így van akkor vakbél.
2019. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy nem az. Teljesen mások a panaszaid.
2019. dec. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ma reggel mar nem fajt, ugyhogy megnyugodtam. Pedig mar teljesen raparaztam, hogy engem meg fognak muteni.:"DD
2019. dec. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!