Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam levegőt?

Miért nem kaptam levegőt?

Figyelt kérdés
Tesiórán futottunk, rosszul lettem, nem kaptam levegőt, szédültem. A tanár megmérte a pulzusom,122 volt mozgás után 10 perccel,5 perccel később 119. Utána egész nap nehezen kaptam levegőt, meg még ma is kicsit. Most nagyon félek, nem merek olyat csinláni amihez mozogni kell sokat, és ez az őrületbe kerget. Miért történhetett ez? 17/L

2019. dec. 16. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Picit megerőltetted magad a futással. Lehet ki voltál merülve, keveset aludtál, vagy bujkál benned valami vírus. Ne agyalj ezen, mert így szokott kezdődni a pánik és szorongás! Pihenj, jobban leszel. Ha még sem, menj el orvoshoz.
2019. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyomrod hogy van? Az szokotz magas pulzust okozni ha valami fertőzest kap el az ember. Holnap elmennék az orvoshoz mert karácsonykor csak az ügyelet marad.
2019. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!