Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy nyugtassam le témazáró...

Hogy nyugtassam le témazáró előtt magam?

Figyelt kérdés
Holnap irunk matek tzt... Mindig bestresszelek és elfelejtek mindent. Rámjön a sírógörcs és leblokkolva ülök negyven percig. Utolsó 5 percben eszembe jut minden és gyorsan beirom... Ötös vagyok matekból de akkor is ez iszonyat rossz. Hogy nyugtassam le magam? Már tanár is mondja mindig hogy nyugi
2019. dec. 17. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan személyt, aki totál bepánikol és falfehérre sápad, teljesen kivan egy dolgozat miatt.

Én csak annyit tudok javasolni, hogy tudatosítsd magadban, hogy nem ezen fog múlni az életed, ez csak egy nyamvadt dolgozat. Úgy sikerül, ahogy sikerül, te mindent megtettél az úgy érdekében.


Azt mondom majd a matek érettségi előtt lehet egy kicsit izgulni, de ott is egészséges keretek között. :D

Tudom, könnyű mondani... Régen én is izgultam a dolgozatok előtt, meg is jegyezte a tanár, hogy tiszta pánik vagyok, nyugodjak már meg, csak egy dolgozatocska:) Aztán ahogy nőttem fel, ez az idegesség alább is hagyott. Most már néha konkrétan a megtestesült nyugalom vagyok (magam sem értem, hogyan :D )


Praktikákat tekintve: hmmm én mindig igyekszem aludni egy jót megmérettetések előtt, és mindenképp eszek-iszok valamit előtte. A csoki köztudottan jót tesz, hadd működjön csak az agyam! :) Mély lélegzetvételek, szünetben típusfeladatok átnézése hiperszuper gyorsan, épp hogy csak felvillanjanak az agyamban a szóba jöhető feladatok. (Bár ez egyeseknél pont, hogy negatív hatással van az agyra és csak összezavarodnak tőle..ki kell tapasztalni)


Plusz én hívő vagyok, és mindig kérem Istent, hogy segítsen :)


Ne aggódj, szerintem te is kinövöd majd előbb-utóbb! Addig is csak hajrá, kitartás!

2019. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!