Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok néha kíváncsi...

Ti nem szoktatok néha kíváncsiak lenni, milyen érzés lehet kövérnek lenni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Voltam sovány, extrémen túlsúlyos és most átlagos. Szóval tudom milyen érzés kövérnek lenni és nagyon nem jó. Fizikailag nem tud megtenni annyit az ember. Hamar abb kifárad, több alvásra van szüksége, kevésbé hajlékony. 120 kilósan jógáztam és 20km-es túrákra is mentem, de nagy a különbség. Kövérként butának és lustának nézik az embert még tudat alatt is. Kövéren az emberek elkerültek, nehezen akartak beszélgetni velem. 40kg mínusz és hírtelen mindenki barátságosabb lett. Van erről kutatás is, hogy az emberek nem akarnak kövér barátokat, szóval nem arról van szó, hogy bemesélem magamnak. Van egy youtuber aki kövéren táncolt meg twerkezett és mindenki viccesnek meg beválalósnak találta. Aztán lefogyott és ugyan ezt csinálja soványan, erre mindenki r..ancosnak mondja. Pusztán azért, mert kövéreket a legtöbben nem találják vonzónak.
2019. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy nem csak bennem merült fel ez a kérdés. Aki hízott is ennek érdekében, milyen változásokat éreztek?
2019. dec. 30. 11:57
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Abban van igazság, hogy hamarabb kifárad az ember, nem olyan hajlékony.

De az alvásra egyáltalán nincs hatással.


Attól, hogy valaki kövér még nem buta és lusta. Nem is nézik annak, ha igen, akkor ott a társasággal vannak gondok.

Jó pár 120 és 150+os embert ismerek, boldogak, viccesek, műveltek, jókat beszélgetnek bárkivel. Ez személyiségfüggő, nem alkat kérdése.

Elfogadod magad, mások is elfogadnak. Akik nem, azokkal nem érdemes foglalkozni.

Van rengeteg idióta kutatás aminek semmi alapja. (brit tudósok.. bla bla..)

Csak egy kis google keresés és meglátod, hogy rengeteg közösségi oldal is létezik, ahol túlsúlyos - kövér emberek és azok kedvelői vannak.

Minden ember más. Van akinek a sportos izmos esetleg kigyúrt, vagy a vékony, átlagos alkat vagy éppen a pufik, kövérek tetszenek.


Ha te boldog és magabiztos vagy jó humorérzékkel akkor pozitívan gondolkodnak rólad.

Ha befelé fordulsz, önbizalomhiányos, szótlan vagy, nem nyílsz meg akkor az emberek nem biztos, hogy a társaságodat fogják keresni.

Ilyen egyszerű.

2019. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék, gyerekkoromban elég kövér voltam és szarule esett. Bár nem sokan bántottak, megalázó érzés volt úgy iskolába járni. Ennek ellenére a kövér lányokat szeretem, ilyenek írhatnának. ;)

27/f

2019. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
"Attól, hogy valaki kövér még nem buta és lusta. Nem is nézik annak, ha igen, akkor ott a társasággal vannak gondok." Akkor elég sok társasággal van gond, és álláskeresésnél is hátrány. Ugyanis ha kövér vagy, alapból feltételezik hogy lassú is vagy, és nem bírod úgy a gyűrődést mint egy vékonyabb.És jogosan feltételezik, magamból kiindulva mondom.
2019. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a brit tudósokat kell hibáztatni, hogy miket mérnek. Nézz meg egy olyan filmet ahol kovér színész játszik. Az illeto vagy duff (a kovér legjobb bari) vagy szerencsétlen vicces foszereplo lehet. Az akin lehet nevetni, mert a súlya miatt mindig humoros helyzetbe kerul. A kovéreket nem ismerik el annyira. Más fórumokon is beszélgettem emberekkel és minden túlsúlos ember találkozott már ezzel a problémával. Youtube-on is vannak akik arról beszélnek, hogy mi változott miután lefogytak és ott is sokan említik, hogy az emberek átlagosan sokkal barátságosabbak. Én túlsúlyosan is ugyan úgy barátkozós, vidám természetu voltam, a humorérzékem is ugyan úgy megvolt, kezdeményeztem embereknél, de sokkal kevesebb pozitív visszajelzés érkezett és most csak a barátkozásra gondolok.
2019. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Pont úgy van ahogy az utolsó mondja, csak én a fordítottját ismerem. hogy hogy viszonyultak hozzám mikor sovány voltam, meg milyenek most az emberek amikor kövér vagyok.
2019. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
80%
A lustaság nem igaz, nekem van egy kövér baràtom, és mindenki irigyli amilyen korán kel, amennyit dolgozik és házimunkát végez otthon. Nagyon elszánt ember.
2021. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!