Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a lapockáim között...

Mitől fáj a lapockáim között reggelente?

Figyelt kérdés
Nem állandó jelleggel, csak időnként előjön. Ágyhoz nem lehet köze, mert mikor először jelentkezett többfe felvő felüleletet is próbáltam. Stressz hátfájásra gondoltam, de jelenleg nincs semmi ami okot adna rá, nem idegeskedek semmi miatt (tudatosan). A fájdalom pedig mindíg hajnal 4 tájékán a legrosszabb fel kell kellnem, ha járkálok vagy üldögélek fél órát enyhül.

2019. dec. 23. 04:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kardiológus? (szívméret változás is előfordulhat hirtelen fizikai megerőltetés hatására.)


Tüdőgyógyászati szakrendelés/szűrés? (Aktív vagy passzív dohányzás esetén egyaránt érdemes rá gondot fordítani.)


Ui: fulladásérzet, légzéskihagyás álmodban?

2019. dec. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi. Tudőszűrésen pár napja voltam. Az negatív. Egyébként már évek óta elő-előjön, akkor kezdődött amikor külföldön éltem, és nagyjából fél évente vagy ritkábban tapasztalom de főleg akkor hanvan valami lelki bajom (de most nem tudnék ilyet mondani max hogy nem akar a baba összejönni de az konstans lelki bajom, nem csak a mostani időszakra jellemző)
2019. dec. 23. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!