Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki próbálta már ki a varázsgom...

Ki próbálta már ki a varázsgombát?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem volt pár ilyen kérdés az elmúlt pár hétben. Üsd be a keresőbe, keress rá minden kategóriában, és ki fogja dobni neked az összeset. Vannak elég friss topicok is. :)
2020. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem, de nem találtam olyan sok infot róla. Lsd, meszkalinról kicsit több mindent találtam, de ezek meg qva veszélyesek pláne az lsd, elvileg. Van olyan ismerősöm aki valamelyiket kipróbálta, és 33 év után vissza ütött neki!
2020. jan. 1. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm... Az rengeteg idő. Mármint a 33 év... Nem hinném, hogy ez az miatt lett volna. :/ Ennyi idő után már bőségesen nincsen a szervezetből belőle semmi. Na persze a hajlamosság, örökletes betegségek másak persze. Elő hívhatja az ilyen dolgokat, de ha azt egyszer próbálja ki, ha vissza is üt, bőven rövidebb időn belül. Más volt ott annak az oka szerintem. :) 33 év után már nem is emlékeznék arra, de szerintem senki, hogy mit szívott vagy lőtt be. :)
2020. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amikor kiírtad a kérdést az nap is fogyasztottam varázsgombát. mire vagy kíváncsi?
2020. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam 1x.
2020. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké és mi a különbség a 3 anyag halucinió stillusa között? Illetve flashback, legalábbis olyan hosszútávú csak az lsd-től van? Vagy a többitől is lehet? És gombától is lehet bad trip vagy rajta lehet maradni?
2020. jan. 8. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
A Flash back inkább csak egy városi legenda, ha aktuális még a kérdés sok mindent el tudok mondani a pszichedelikus szerekről
2020. jan. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Okés majd lenne róluk kérdésem.
2020. jan. 18. 18:50
 9/10 anonim válasza:

Nekem gomba lsd közül az lsd jobban tetszett.

Vannak test-kit-ek, amik jelzik hogy a szered tiszta vagy sem.


Az lsd-t egy kicsit irányíthatóbbnak találtam, és émelygő gyomrom sincs tőle (nagy mennyiségben kb mindegy, mert kicsinál)

Gombánál rendre túl sokat ettem, mert általában rendelt pizzára dobtam a szárított gombákat, és kajaflashnek hála sokat ettem. (5-10 g kozott)


Összességében pozitív a véleményem róluk, csak vigyázz azért magadra ha kipróbálod. Olvass utána alaposan, mit higyan lenne érdemes csinálnod.

Youtube-on is találhatsz angol nyelven pár hasznos vidit.

2020. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én már próbáltam a gombát és az lsd-t is.


Mindkettő tudati magasságot, egy kis pszichedelikus élményt ad.


A kettő között annyi a különbség, hogy a gomba természetes, nem olyan erős, jobban kezelhető, remek stresszoldó.


Kb 2-3 g az ideális adag, ennél többet szerintem már ne nagyon egyél, nem lesz tőle semmi bajod, de úgy már nem ad annyi élményt. Vagy inkább mást ad.



Lsd-vel meg igen, jó ha vigyáz ember, mert felhők fölötti magasságot tud adni gondolatban, de ahoz erős mentális állapot kell a hétköznapokban, és nyugodt környezet, hogy elkerüld a rossz trippeket, és kezelni tud a tudati magasságot. Ha nem kezeled a helyén, könnyen megijedhetsz a magasságtól, és a félelemtől, hogy leesel, vagy milyen összefüggésekre jössz rá, könnyen rossz trippbe sodorhat ha nem vigyázol.

2021. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!