Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen recept nélkül kapható,...

Milyen recept nélkül kapható, macskagyökeret nem tartalmazó dolgok léteznek még, amik megkönnyítik az elalvást?

Figyelt kérdés

Pár éve Nervenpflege-t használok, tényleg könnyű vele elaludni, de egyáltalán nem vagyok kipihent reggel. Lehet, hogy valamelyik összetevője okozza, hogy alszom ugyan, de nem pihenek.

Régebben Valeriánával kezdtem, de az nem volt ilyen jó az elalvás szempontjából.

A magnéziumtablettát ajánlották még, azzal is el tudok aludni, de olyan hatású, mint az alkohol, abban a tekintetben, hogy elaltat, de 3-4 óra múlva felébredek, pedig alapból Mg nélkül végigalszom az éjszakát.

A teákat alapból nem szeretem, meg egyébként is, ha teleiszom magam elalvás előtt, akkor meg arra ébredek fel, hogy ki kell mennem.

Mi van még?


2019. dec. 31. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A jól végzett munka tudata, egészséges fáradtság, tiszta lelkiismeret, könnyű vacsora.
2019. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl. Sedatif PC.De elsődlegesen jó lenne a "lelkedet" rendbe tenni,hogy nem kelljen semmi praktika az alváshoz.
2019. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gublug ***** válasza:
A Domján László féle Alváskontroll technika.
2019. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!