Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista vagyok,1 éve...

Alkoholista vagyok,1 éve estem vissza másfél év józanság után,2 hónapja pedig heti 5-6 alkalommal részeg vagyok. Van esély így delírium tremensre?

Figyelt kérdés
Ma van az első száraz éjszakám.
2020. jan. 1. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
elég jó esélyed van rá
2020. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen van.
2020. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Balázs, visszaestél? Pedig annyira szurkoltam, hogy végre legyen egy jobb melód, szebb szobád mint az a lyuk Kőbányan és talán egy barátnőd is. (pamacska vagy hogy a fenében hívod)



Egyszer írtam neked egy üzletvezető helyettesi állás ügyében is, de nem jelentkeztel...



Remélem jobbra fordul a sorod, drukkolok.

2020. jan. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 robi1980 ***** válasza:

Ha arra nincs is, amire biztosan van:

- Mentálisan/fizikailag leépülsz.

- Ha nem is buksz meg szondán, valószínűleg észreveszik rajtad az állandó ivást a munkahelyeden, ami egy esetleges elépítésnél nem hiszem, hogy hasznodra válik.

- Előbbiek egyenes következménye, hogy előbb-utóbb TARTÓSAN munkanélküli leszel, aminek eredménye a még nagyobb mértékű ivás lesz. Onnan csak egy lépés az "utca"...


Ha másfél évig nem ittál, akkor azért van benned akaraterő. Kérj segítséget. (Nem csak barátira, családira gondolok: ORVOSI is kell!!)


Ja, és keress valami olyan hobbit, ami ivással nem megy: Pl. olvasás. Ha jobban szereted majd a hobbidat, mint az illuminált állapotot, az nagy segítség lehet a probléma leküzdésében.

2020. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!