Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt egy tölcsérmellkas...

Zolee0212 kérdése:

Volt egy tölcsérmellkas műtétem, betették a fémet, és most ugye már másfél hónapja alig mozgok?

Figyelt kérdés

Séta meg itthoni dolgokat nagyjából megtudom csinálni.

Elkezdett fájni a gerincem közepe, sokat ülök, fekszek, de még sportolni nem igazán tudok... ilyen esetben mit csináljak? 193cm vagyok és gerinc ferdülésem is van. Esetleg gyógytorna?


2019. aug. 9. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen komoly dolgot az orvossal beszélj meg, ne a Gyakorin található okoskodó hülyékkel.
2019. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kórhazban nem járt nálad gyógytornász? Meglepő. Bizony gyógytorna kéne. Meg talán légzőtorna is mert gondolom a tüdőd elhelyezkedését is érinti a dolog. A légzőtornát a tüdőgondozóban kerheted. Én is is oda jártam rögtön műtét után. Ptxem volt. Azt biztos csinalhatod nem árt meg. Az ortopédian meg egyedi gerinctornát kell kérni. Ahol szemelyreszabottan foglalkozil veled valaki. Sajnos ahol en lakom ilyen nem volt amit a csoport csinált azt meg én nem tudtam mert megsérültem volna. Az viszint fontos, hogy csak olyan gyakorlatot csinálj amit érzel, hogy megy. Ne erőltess semmit

Hiaba mond a gyógytornasz barmit te erzed hol vannak a határaid.

2019. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is nyomorogtam, de utánna visszakellett jönnöm a koliba és jó lettem. Sokat fekszel, próbálj többet mozogni
2019. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!