Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkastól terjedő fájdalom?

Mellkastól terjedő fájdalom?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki még régebben volt orvosnál mellkasi fájdalommal. Az orvos akkor gyulladáscsökkentőt írt fel neki, amire azt mondta hogy 1 hétig használt majd megint elkezdett neki fájni. Jelenleg azt mondta hogy lassan már mindene fáj, és hogy alig tud járni. Mondtam neki hogy menjen vissza orvoshoz, ha minden igaz szerdán (németországban lakik, és ott csak akkor lesz orvos) visszamegy.

Na de a kérdésem az lenne, hogy mi lehet a baja? Tudom hogy nincsenek orvosok az oldalon, de én nagyon aggódok, érte hiszen még csak 14 éves.



2020. jan. 5. 00:18
 1/1 anonim válasza:
Sportòl az illető?? Mert ha igen lehet, hogy elesett vagy beütötte magát a mellkas rèsznèl. Mindesettre az jò ha vissza megy dokihoz. Nagy valószìnűsèggel lesz egy mellkas röngten is. Abból több derül ki.
2020. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!