Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Befolyással van a kábítószerha...

Robiska kérdése:

Befolyással van a kábítószerhasználat és alkoholizmus az élettartamra?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogyha 10evig iszol meg drogozol mint az állat mindenféle egészségügyi következmény nélkül és utána leraksz mindent..előbb halsz meg így is vagy regeneralodik a szervezet teljes mértékben egy idő után?

2020. jan. 5. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lehet lenullázni 10 év káros életmódot... főleg ha "iszol meg drogozol mint az állat" nem gondolod.
2020. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Á, nincs hatással. Az összes drogos, alkoholista 100 évig él. Ja, nem. Akkor mégis csak hatással van. Nem, hogy 10 év, de még 1 is.
2020. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Alapból nincs olyan, hogy egészségügyi következmény nélkül. Következmény mindig van, legfeljebb nem azonnal jelentkezik, vagy nem közvetlenül.


Nyilván képes a szervezet regenerálódni, bizonyos szintig és nagy eséllyel tovább fog élni mintha nem állna le.

2020. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok..tehát 10 év lecsúszás miatt hamarabb fogok meghalni? Én úgy gondolom a szervezet tud regenerálodni teljes mértékben..nem így van? Egyébként 3 honapja tiszta vagyok..nem hiszem hogy ez kihatással lenne az idős koromra..vagy mégis?
2020. jan. 5. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne?! Főleg egy 15-20 éves fejlődő szervezetnél :(

Azokban az években roncsoltad a testi és mentális egészséged, nincs olyan hogy visszafiatalodás. A sejtregenerálódás nem így működik.

Természetesen, nagyon nem mindegy, hogy örökre leállsz-e vele, ha a mostani lehetőségeidből szeretnél minél jobbat, többet kihozni.

2020. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!