Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor legalizálják az LSD-t,...

Mikor legalizálják az LSD-t, MDMA-t terápiás célokra?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jót hallottam róluk és szeretném kipróbálni.

2020. jan. 5. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Mikor újra fogják használni a kokaint köhögés elleni gyógyszernek.
2020. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Mégis hogy kellene elképzelni, hogy olyan drogokat használjanak terápiás célokra, amiknek komoly, negatív mentális hatásai vannak?


Gondolom téged sem az eszedért szeretnek otthon, igaz? :)

2020. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A füvet se lagalizálják. Majd szerinted LSD-t fognak? Ki akarod próbálni? Szerezz egy dealert és ki próbálod, ha annyira akarod gondolom nem akadály.
2020. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A marihuána orvosi célú felhasználása már évek óta jelen van Magyarországon csak a magyar felfogás túlságosan be szűkült a befogadására, az LSD, MDMA terén is zajlanak már kutatások külföldön, úgyhogy már csak idő kérdése, ezt előre sajnos nem lehet megjósolni.
2020. jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az LSD a mentális traumákkal szemben nagyon jo megoldás lehet, viszont minimum egy 3 alkalmas terápiát igényel, az első két alkalommal lehet úgy tűnhet hogy csak ront a helyzeten viszont az a mértékű tudás amihez hozzá jut az ember egy egy trip által merőben megváltoztatja az életét.

Én sem hittem el, de aki trip előtt voltam az már nem én vagyok egy más emberré lettem

2020. jan. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
2021-ben Magyarországon is kezdődnek Mdma terápiák ha jól tudom, de ezek csak szigorú szakorvosi felügyelet mellet végezhetők, éppúgy mint a pár éve már szintén alkalmazott Ketaminnal is.
2020. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sőt, az LSD kutatásokra is egyre nagyobb igény kezd el jelentkezni Magyarországon is. Idő kérdése, de elkezdődik.
2020. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!