Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány kg-ot kéne lefogynom,...

Hány kg-ot kéne lefogynom, ahoz, hogy a testalkatom ékony mondható legyen. Vagy átlagosnak?

Figyelt kérdés

173cm 67,5kg

F17


2010. júl. 21. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Én nagyon kövérnek érzem magam:(

Álatlában... reggelente nem tűnik aannak a tükörben ez mitől lehet?

2010. júl. 21. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy!!! Sportolj! Egy fiú szerintem ugyan olyan rosszul mutat soványan, mint kövéren.... az izom, viszont vonzó :) Persze, diéta is kell, hogy a szír felszívodjon, de mellette sportolj, és olyan tested lesz, hogy a csajok bomlanak utánad :D
2010. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sportolj. Itt megnézheted és kiszámíthatod, mennyit kell lefogynod. 18.00 alatt soványnak mondható az ember.


[link]

2010. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt a 7 és felet ledobod, akkor tuti lesz :) De 60-nál kevesebb ne legyél! És szerintme is sportolj, hisz hiába vagy vékony, minden csaj úgy gondolja, hogy a vékony pasik se szépek :) Persze nem kell izompacsirtának lenni, mert szerintem az már nem vonzó... Csak épp egy kis kockahas, meg egy kis izom a karon-lábon és ennyi bőven elég :) Járj edzőterembe, és keress mellé egy állandó és jó kis sportot! (úszás, foci, és ilyenek)
2010. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ez. Éppen 22,5 a BMI. Ha leadod 60-ig, eléggé bowdentestű leszel már.
2010. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!