Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházakban van-e emberi el...

Kórházakban van-e emberi el altatás?

Figyelt kérdés
Mert be írom googleba, de mindig állatokról írnak. Csúnya vagyok, okos sem vagyok, és nem ér semmit életem, Ezért el mennék, és meg kérdezném mi kell hozzá. Agyam is olyan rossz, hogy már munkahelyekre se merek menni, mert félek hogy egy általános iskolai fel adatot se tudnék meg csinálni, mert úgy el felejtettem mikről tanultam. És már unom hogy ilyen, 3 műszakokba dolgozom, alig 140 ezrekért.Pedig másnak sincs iskolája még is jobb helyen dolgozik. Egyszer anyummal vita volt, mert nem tudok be jutni jobb helyekre, és mondta miért vagyok ilyen hülye. Meg 25 éves vagyok, barátnőm se volt, sose nem is lesz, már néha fájdalmas nagyon hogy, mindig egyedül vagyok, más korombelinek meg jobb élete. Tudom ezt ide nem kellene írnom, de azért írom ha valaki meg szólna, miért akarom ezt.

2020. jan. 8. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nincs ilyen.


Máshol is csak halálos betegek esetében.


Az, hogy szar az élet, általában nem elég indok.


[link]

2020. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Járj pszichológushoz inkább.

TB alapon is lehet, kérdezd meg a háziorvosod, hogy hogyan működik.

2020. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy pszichiáter nem kell egyikhez sem beutaló nálunk. Felhívod a neked szimpatikust és ennyi. Pszichológus is tb alapon van ha nem magán.
2020. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem az hogy szar, ha nem rossz..Győrben lakom 2 éve, de eddig csak boltig, postáid meg munkahelyig jártam. Senkinek nem kellene ez élet amiben én vagyok. Itthon is azt hallgatom, sose járok buliba, városba, barátokhoz meg szokásos dolgok. Meg azzal jönnek, bezzeg mások járnak, élik életük meg egyebek. De egyszóval semmi életem nincs. Agyam nem is írom, most ha valaki mondaná, bakba menjek el ügyet intézni, ahhoz se értenék. 19 éves koromban kellett mennem, hitelt fel venni, akkor is anyum beszélt, még nő is fel hozta miért ő beszél. Tiszta szégyen, hogy ilyen rossz agyam. Ha csak egyszer valaki, én helyembe léphetne egy hétig, még mondaná is, igazam van, jobb ha nem élek mert mi lesz velem idősebb koromra is egyedül ha senki nem tud segíteni. Egész életembe szinte házban voltam, nem mozdulok ki se, mert ha látom rám nézek, már arra gondolok, miket gondolhatnak. Depressziós vagyok nagyon, van mikor már el sírom magam, és arra gondolok miért én kaptam minden selejt gént.
2020. jan. 8. 23:33
 5/9 A kérdező kommentje:
*bankba*
2020. jan. 8. 23:34
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem írok többet magamról, ezeket csak azért írtam hogy értsék mi is bajom. Ezt csak azok értenék meg, akik helyemben lehetnének, szerintem sokan öngyilkosok lettek volna mert nem bírnák ezt életet.
2020. jan. 8. 23:38
 7/9 gublug ***** válasza:
100%

Mi lenne ha erot vennel magadon es elmennel onkenteskedni neha amikor szabadidod van?

Pl. valami allatmenhelyre? Vagy istallokba takaritani? A lovak nagyob jo terapias allatok.

Tudom h gyori vagy de pl. biztos ott is van olyan mint Bp.-n a 17. keruletben a Noe allatotthon.

2020. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs eutanázia, csak antidepresszánsok.

Pénztárosi állást ajánlok, ott megkereshetsz többet is.

2020. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul fogalmaztam. Nekem nincs boltom, de keress boltokat a környéken. Kereskedelemben munkaerőhiány van.
2020. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!