Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges élet, vagy mérsékel...

Egészséges élet, vagy mérsékelt életélvezet? (Véleményt kérek

Figyelt kérdés

A kérdésem talán furcsának tűnik, de jobban nézve nem az. Mert figyelhetünk, már-már görcsösen az egészségünkre, és lehet, hogy 90 évig élünk. Lehet. Vagy elcsap egy autó 30 évesen. félreértés ne essék, és nem a mértéktelenséget veszem elő, hanem a Carpe Diem (élvezd a napot) elvet. Tehát nem túlzásba esve, csak finoman.

Véleményeket várok


2010. júl. 21. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az életet csak egészségesen lehet élvezni.
2010. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mérsékelt életélvezet. Átlag testalkatú lány vagyok, nem vagyok extrán hajlamos a hízásra, olyan 5kiló mínusszal már vékonynak számítanék. De ha olyan kedvem van inkább megeszek két fagyit meg mogyorókrémes kenyeret(mint pl. ma) mint hogy azon görcsöljek, hogy lehetnék vékonyabb, lehetnék egészségesebb stb. A mozgás persze nagyon fontos, arra érdemes rászánní az időt. Ez az amit sajnálok hogy ritkán teszek. De nem gyötrődöm minden cukros falat, vagy havonta két hamburger miatt. Nem szedek semmilyen vitamint, gyógyszert, semmit. Szeretem az egészséges dolgokat, méregmentes testápolási szereket, de nem görcsölök rá semmire. Szerintem ez is lehet akár a hosszú élet titka.:)
2010. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én véleményem az előző lányéhoz áll tán a legközelebb
2010. júl. 21. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elején írom, hogy 17/l vagyok, mert aztán elfelejteném :)

Körülbelül fél éve próbálok egészségesebben élni. Véleményem: ha valaki túl görcsösen figyel az egészséges életmódra, az nagyon rossz! És lehet, hogy fordítva sül el a stresszelés miatt! Szerintem, ha naponta többször eszünk zöldség/gyümit és mozgunk, az már valami. Nem kell teljes kiőrlésű gabona, a tej és az édességek kerülése, a nyílt lángon sült húsok teljes kerülése, stb. mert az már túlzás és kellemetlen!

Viszont az se szimpi, ha valaki csak az alakjával törődik. Persze, az is fontos, de nem az alak miatt fontos a MÉRSÉKELT egészséges életmód!


Én néha túl sovány vagyok, néha pont jó, de mégis odafigyelek! Viszont, mint fent írtam, annyira, hogy egyek zöldség-gyümölcsöt, mozogjak, és megpróbáljam lecsökkenteni az édességevést a minimálisra.

2010. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!