Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a 173 cm és a 64...

Szerintetek a 173 cm és a 64 kg az sok? 16/l

Figyelt kérdés
Azt mondják jól nézek ki, és hogy pont jó vagyok de nem em tudom. Én néha egy kicsit husisnak érzem magam. Fiúk ti inkább a husis lányokat szeretitek vagy a vekonyabbakat?

2020. jan. 10. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár jó is lehet. Nem tudjuk, milyen testalkatú vagy.
2020. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legtöbben azt tartjuk, hogy inkább legyen több egy nőn, mint kevesebb!!

Szerintem te pont jó vagy! Ha majd 30 közelében leszel, akkor a 173/70-76 is tökéletes lesz..

2020. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy husis, pont jó. Van barátnőm 55kg-os ezzel a magassággal, se melle, se feneke. Nem tud hízni, családilag ilyen alkatú, biztos irigyelne.
2020. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az igényesség a legfontosabb, meg hogy fel tudj öltözni a testalkatodnak megfelelően.

Számok alapján teljesen jó a testalkatod, de amúgy ez számít legkevésbé, mert senki nem szaladgál mérleggel (tisztelet a kivételnek). Szóval a lényeg az amit a tükör mutat.

Én személy szerint a szélsőségeket annyira nem szeretem, nem jó ha nagyon vékony, meg az se ha túlsúlyos. A kicsit husis pedig az ideál.

18F

2020. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átlagos testalkatúakat szeretem, te pedig pont az vagy. Fogynod teljesen felesleges, de azért figyelj oda, hogy mennyit eszel és mozogj minden nap, akkor meg is tudod tartani az arányaidat. :)
2020. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!