Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MDMA után teljesen regenerálódok?

MDMA után teljesen regenerálódok?

Figyelt kérdés
Sajnos rendszeresen és elég sűrűn fogyasztottam nagy mennyiségben ecstasyt az utóbbi időben. Ez teljesen kiölte belőlem az érzelmeket. Teljesen abbahagytam, és reménykedem. Valaki járt már hasonló cipőben? Lehetek újra a régi?
2020. jan. 16. 00:18
 1/5 Barbell Deadlift ***** válasza:
Tudtommal "vissza lehet" terni, persze ehhez nagyon nagy onfegyelemre van szukseg.
2020. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mar addig eljutottam hogy mar az ekitol se voltam boldog. Barmennyit ettem, beallni bealltam de boldog nem voltam egyaltalan. :( remelem visszafordithato, tobbet soha nem hasznalok ilyen sz*rokat
2020. jan. 16. 00:56
 3/5 anonim ***** válasza:

En függője voltam ennek a szernek napi szinten ettem meg ettek amennyit lehetett. Nem segíti az idegrendszer működését !

Tudomásom szerint meg gyógyulsz persze lehet több idő.

Az eki ugye 2 receptort babral az agyban az egyik a szerelmért a másik a boldogsagert felelős amikor be beszél egy ekit a szerelméért felelols receptor elkezd termelni gőzerővel anyagot ugye mintha szerelmes lennel ezt egy ideig csinálja utana abba hagyja ilyenkor az agyad össze van zavarodva hogy minek van ennyi szerelméért felelős anyád itt mikor semmi indok nincs ra , ilyenkor az agyad elkezdi kipucolni koppra az egészet ezért van az ekinek a vége fele depis rész mert a határ alá ment a szerotonin szint azthiszem ez a neve

Nekem vissza állt ugy ahogy nem sok emlékem van azelőtt milyen volt

Ne szedj ilyeneket es nincs baj

2020. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nagyon leépít.
2020. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos volt egy hasonló korszaka az életemnek amikor a fociba menekültem a problémáim elől, nekem egy kemény drog segített végleg letenni minden szert, valahogy sikerült rá jönnöm hogy nincsen értelme a függőségnek, a rossz hangulatnak..stb és azon LSD trip óta nem hogy nem narkoztam sőt a cigit is sikerült le tennem. Ezzel most nehogy azt hidd hogy rá akarlak beszélni a papírozásra, csak egy személyes történet. De sajnos soha nem leszel olyan mint voltál, viszont ha sikerül neked is kiszálnod azt garantálom hogy sokkal boldogabb éltet tudsz majd élni
2020. jan. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!