Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerv donor akarsz lenni?

Szerv donor akarsz lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért, és ha nem akkor miért?
2020. jan. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most még nem, kösz. De halálom után azt csinálnak velem, amit csak akarnak, nemigen fog zavarni.
2020. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.nel a pont.

Mivel közeli hozzamtartozoknak nincs szüksége szerencsére ilyenre így egyhamar nem leszek szervdonor.

Ha meghalok akkor meg csak nem, hogy a szerveimmel kezdhetnek bármit de akár kitomhetik a hullámat és babozhatnak is velem :D

2020. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D
2020. jan. 16. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Én kicsit más véleményen vagyok, nem tudom mi van miután meghalt vki, mit érez vagy mit nem, de ami halott annak föld alatt a helye. Egyben...

Én személy szerint nem tartom fontosnak hogy bárki életét meghosszabbítva beleronditsunk a természetes kiválasztódásba.

Napjainkban már nem a genetikai előnyök miatt maradhat életben az ember, hanem pénzért.

A világ tele van rákosokkal, genetikai hulladékok vállalnak gyereket,aki szintén tovább örökíti .

Akinek egyszer új szerv kell az Schrott, ezen nincs mit szépíteni.

Senkinek nem akarok a lelki világába gázolni ezzel, csak vélemény...

2020. jan. 16. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

A szervtranszplantáltak több mint fele, a rákosok túlnyomó többsége szaporodóképes kora után lesz beteg. Szóval csinálhatunk velük bármit, nem lesz szelekciós nyomás, mert már szaporodtak. És még nem is beszéltünk azokról, akik nem genetikai, hanem környezeti okokból lesznek betegek.


Annyira tipikus, hogy akik a természetes szelekcióval jönnek, azok ezekkel az alapvető dolgokkal nincsenek tisztában...

2020. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En minden lehetseges szervemet felakarom majd ajanlani ha meghalok, mert halalom utan mar ugyse lesz ra szuksegem es lehet, hogy masnak meg az eleten fog mulni az, hogy megkaphatja e az adott szervemet 13/l
2020. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!