Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagykanizsai kórház szakrendel...

Nagykanizsai kórház szakrendeléseiről vélemény, tapasztalat? Asszisztensek, orvosok mennyire türelmesek és kedvesek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Minden kórház szakrendelésein vannak normális és bunkó orvosok és nővérek is. Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy Békéscsabán milyenek az emberek?
2020. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, azért a kórház vagy osztályok vezetői vagy egy-egy magasabb beosztású nővér, asszisztens meg tudja határozni a hangulatot, ha önmaguk is eleve morcosak, embergyűlölők, türelmetlenek és nincs bennük empátia. Vagy egy-egy kiégett orvos, asszisztens, aki már nem is értem, miért van ott, miért nem keres kevésbé lélekölő munkát, ha ennyire belefáradt. Én több bunkó asszisztenssel találkoztam. Azért kérdezem, hogy más mit tapasztalt. Ebben a konkrét kórházban, esetleg konkrét rendeléseken. Hallottam már többször is úgy beszélni kórházi dolgozókat, hogy én nem engedném emberekkel dolgozni őket.
2020. jan. 19. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint több a bunkó mint a jó fej sajnos .
2020. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!