Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudna-e Valaki segíteni...

Tudna-e Valaki segíteni abban, hogyan kell a HEARTTONUS nevű készítményt alkalmazni-szedni. Megrendeltem, megkaptam de nincs magyar nevű alkalmazási tájékoztató hozzá?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Rengeteg ilyen "csodagyógyszer" van a neten. Azért kiváncsi vagyok, hogy használ-e.

(Jónéhhány ilyenről kiderült, hogy kamu. Sajnos a nejem minden ilyenre "ugrik", elég sok pénzt kidobunk rá.)

2020. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ugyanolyan kamu web-lapokat találtam, mint a többi csodagyógyszernél.

lásd:

[link]


Ezesetben -kivételesen- Dr. Illés Ferenc érsebész orvos létezik, csak:

- a képen látható orvosnak aligha van 30 éves gyakorlata,

- az igazi egészen másként néz ki.

A többit most nincs időm magyarázni.

2020. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 L. Hedvig válasza:
Alkalmazás: Naponta - evés után - háromszor 20 csepp 1 dl vízben. Lehet, hogy kamu, de kipróbálom. Most rendeltem meg féláron. Annyi alkalmatlan gyógyszert vettem már, hogy ezt a lehetőséget, hogy akár segíthet is, nem vonom meg magamtól. Jó egészséget mindenkinek.
2020. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!

Kérem írja meg tapasztalatait,használt a termék,van pozitív változás?

Gondolkodom megrendelésén,hasznos lenne a tájákékoztatása.

Előre is köszönöm,szép napot.

2021. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!