Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az asszisztens lenézi az...

Picipok2128 kérdése:

Az asszisztens lenézi az embereket!?

Figyelt kérdés
Elmentem egy orvoshoz magánrendelésre, nem elég hogy persze fizettem érte de sajnos azt veszem észre hogy már a mágánorvosnál is elvannal szálva az asszisztensek, flegmák direkt érthetetlenek és szinte mindenhez van valami negatív hozzászólásuk.. Olyan érzésem van mint ha ugy éreznék magukat mint ha az emberek felett járnának és mindent megtehetnének, nemsok hiányzott hogy elküldhem hidegebb éghajlatra. Vélemények? Vannak még normális egézségügyi dolgozók?

2020. jan. 21. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak! Gyere el hozzánk,hogy Te is tapasztald!
2020. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Általában melegebb (nem hidegebb) éghajlatra szoktak elküldeni valakit, de egy negatív tapasztalat alapján, még akarj általánosítani.

Nekem van annyi bajom, hogy simán lehetnék "állatorvosi ló", rengeteg orvosnál voltam már, de ilyennel még nem találkoztam.

Most bunkó módon leszek őszinte.

Szerintem az a helyzet, hogy te azt hiszed, ha elmész egy magánrendelésre (fizettem érte, én vagyok az isten, és a pénzemért fényesre kell hogy nyalják a hátsómat), akkor te fogsz diktálni. Biztos vagyok benne, hogy a te hozzáállásoddal is van a baj.

És hát, amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.

A magánrendelés nem az extra szolgáltatások miatt fizetős.


És akkor most nyugodtan lehet le pontozni annak, aki máshogy gondolja.

2020. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak türelem ! Ha végképp nem birod a stílusát akkor pesig szépen megkéred hogy normális hangnemben szóljon hozzád ha pedig nem megy neki akkor megse szólaljon amíg ott vagy.
2020. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
A 2-es rávilágított valamire. Nagyon sok beteg nem csak magánrendelésen,de az államiban is a nővért, asszisztenst lenézi és a viselkedésével ezt jelzi is. Pedig egy jó és tapasztalt nővér nagyon sok mindent tud és sok segítséget tud adni. Egy ilyen után nem csoda,ha a nővér sem úgy áll az adott beteghez,ahogyan esetleg máshoz. Ha neked kérdező nem inged,akkor ne vedd magadra,de akinek az, az gyorsan öltözzön fel!
2020. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Engem mindig tiszteletre tanitottak a szüleim ezért tisztelet tudóan beszélek mindenkivel, a foglalkozásom miatt rengeteg emberrel komunikálok és tartom is a kapcsolatot, vannak nehezebb emberek, de mindig megtalálom velük a hangsújt. Debrecenben lakom és nem eggy rendelésen voltam már ahol mogorvák és lenézöek.

Jah és nem istennek érzem magam, hanem egy olyan embernek aki megérdemli a tiszteletet. Nem tudni mikor fog éppen pont ő tölem szivességet vagy segitséget kérni.

2020. jan. 22. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt rosszra gondolni. Lehet csak előző este nem volt szex.
2020. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:

A tapasztaltak után én a helyedben keresnék egy másik orvost és elmennék egy másik magánrendelésre.


Velem a volt fodrászom volt egyszer tiszteletlen, soha többé nem mentem hozzá.


Aki az ügyfelek/vendégek/betegek pénzéből él, adja meg maximálisan a tiszteletet.

Tanulni legfeljebb abból fog az ilyen, ha mindenki ott hagyja és másik vállalkozót keres.

2020. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan rád gondoltam! Jó lenne,ha végig elolvasnád,amit írtam és értelmeznéd is!
2020. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!