Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emiatt kaphatok felmentést?

Emiatt kaphatok felmentést?

Figyelt kérdés

Úszás alól szeretnék felmentést szerezni.Tavaly is volt és borzalmasan éreztem magamat.Utálom a testemet,tükörbe is nehezen nézek sírás nélkül.Egy ideje már jobban vagyok,már szép ruhákat is hordok(eddig nem mertem) és nem takargatom magamat annyira.Nyáron sem járok fürdőbe,rövidnadrágot sem vagyok hajlandó felvenni,nemhogy bikinit.


Ezekre hivatkozva kaphatok felmentést?



2020. jan. 26. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felmentést egészségügyi problémára adnak, ami miatt akadályoztatva vagy a feladat elvégzésében. Nálad nincs ilyenről szó.
2020. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tanárt, bár szerintem nem. Néhány éve mi lányok havi 1x kaptunk felmentést, amikor megvolt, azon kívül pedig csak orvosi papírt fogadtak el.
2020. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

[link]


elviekben kérhetnél felmentést (nyilván a szülőnek kell kérnie) de bármelyik kevésbé jó cimbim fél karját felmerném rá tenni,hogy nem fogsz kapni. Mielőtt kérnél kellene valami pszichiátertől is papír alátámasztva,hogy valós fóbiáról van szó. De ezek után se nagyon reménykedj benne,hogy erre adnak. Én a helyedben ha már mindenféleképpen ki akarnám bekkelni a dolgot,akkor úgy próbálkoznék,hogy pszichiáterhez elmenni,hogy kiskorodban majdnem megfulladtál és neked halálfélelmed van a vízben. Szépen elmeséled neki,hogy az úszás órán milyen tüneteid vannak. Itt összegyűjtöd a pánikroham minden tünetét és elmondod az orvosnak. Orvosi titoktartást kihasználva mondhatsz olyat is neki,hogy utoljára is összepisilted magad.Így esélyes,hogy kapsz. De ugye itt meg kell érte dolgozni,készülni kell rá,hogy hitelesen kamuzd be a dolgot.

2020. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez szomorú.Hazugságba szüleim nem mennének bele(mondjuk már 17 vagyok,lehet nem kell a felmentéshez szülő),de majd meglátom.Max.nem megyek bele és minden alkalommal kapok egy karót vagy veszek egy búvárruhát.
2020. jan. 27. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne járj be. Pótvizsgánál aligha fognak az uszodába elrángatni, helyette az iskola tornatermében elvégezhető feladatokat kell csinálnod, meg szóbeli tételt mondani.

Ha pedig az úszás csak egy kiegészítő óra a rendes testnevelés mellett, akkor a többi feladattal felhúzod az átlagod odáig, hogy az úszás miatti egyesekkel se bukj meg (bár gyanítom, hogy ha ez működne, senki nem járna úszni).

2020. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!