Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez izomláz vagy valami több?

Ez izomláz vagy valami több?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam először ezdeni személyi edzővel, és egyből 60-70 kilóval kellett nyomnom, segítek persze meg minden. Éreztem, hogy ez nagyon sok lesz, de ragaszkodott hozzá, egyébként 17 éves vagyok. Utána már este éreztem valami izomláz féleséget, de nem foglalkoztam vele. Most hétfőn, pedig annyira fáj a mellizmom meg a kéz hajlatnál az izom, hogy konkrétan be tudnék pisilni a fájdalomtól. a mellizmomban néha görcsös fájdalmakat is érzek, nagyon durva. A kezemet meg nem tudom természetesen kinyújtani, borzasztó! Nekem ez picit gyanús, bár elvileg azért nem lehet szakadás, mert akkor azt már ott a helyszínen éreztem volna.. Na de akkor ez mi?

2020. jan. 27. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobban vagy? Mindenképp orvos, legalább tudd, hogy mi... gyulladascsokkento, izomlazito (gyogynovenyalapu) kremek..

De meg most is kend valamivel...

2020. febr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már teljesen jól vagyok köszi :) elmúlt rá 2-3 napra teljesen. Komolyabb izomláz lehetett
2020. febr. 8. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!