Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől múlik el? Van valami...

Mitől múlik el? Van valami bevált gyógymód rá?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra eres lett a lábam a térdem környékén, jobb lábamon a lábszáram is, meg hátul. Elmúlik vény nélkül kapható tablettától, kenőcstől is? Egyáltalán elmúlik? Akinek hasonló panasza van mit használ rá? Menjek vele bőrgyógyászhoz esetleg érsebészetre?
2020. jan. 27. 15:49
 1/4 anonim válasza:
100%

Dagad is a lábad? Megkerdezhetem, hány éves vagy, illetve milyen munkát végzel? Álló vagy ülő munkát? Esetleg nincs cukorbetegséged?

Vadgesztenye krémet esetleg érdemes kipróbálni, illetve lábtorna, rugalmas pólya...

Amennyiben nem használnak, érdemes orvosnak megmutatni.

2020. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Vadgesztenye krém az volt otthon, azzal kenem pár napja. Ülőmunkát végzek pár éve, de egy ideje napközben "átmozgatom" magam és elkezdtem emiatt többet mozogni is szabadidőmben. Arra gondoltam, hogy amiatt lehet, hogy keveset melegítek be és megterhelem magam? Vagy hogy forró vízben fürdök?
2020. jan. 27. 16:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs megdagadva és 32 éves vagyok.
2020. jan. 27. 16:27
 4/4 anonim válasza:

Esetleg érdemes kipróbálni a forró fürdő helyett azt, hogy hideg-meleg váltott zuhannyal "edzed" az ereket. A forró víz tágítja a vénákat.

Esetleg cipő váltás? Nem tudom, milyen cipőt használsz.

Ha dolgozol és ülsz, és olyanok a körülmények, esetleg tedd fel a lábad. :)

Illetve még az jutott eszembe, hogy szedsz fogamzásgátlót?

2020. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!