Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta viszkető fül. Hová,...

Évek óta viszkető fül. Hová, kihez menjek vele, hogy végre megszűnjön? Milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Már lassan 4-5 éve viszket a fülem és nem a "viszket, akkor megvakarom" kategória. Voltam már vele több alkalommal is házi orvosnál, aki sosem tud rá mit mondani, csak a szokásos pl. biztos meg voltam fázva, biztosan túl sokat tisztítottam és azt nem szabad, biztosan be volt/van/lesz gyulladva. Ha ad rá valamit, akkor az általában valamilyen antibiotikum. Ugyanúgy több alkalommal voltam már fül-orr-gégésznél is, ők sem tudtak érdemeben segíteni. Általában kaptam valamilyen gézcsíkot a fülembe, esetleg antibiotikumot is. Viszont nem múlt el semmitől sem.
2020. jan. 28. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergia vizsgálatot csináltak?
2020. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Külsőfül gyulladás
2020. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, allergiát még nem. Meg amúgy semmit... mindig olyan volt, mintha kb. hülyének néztek volna vagy csak rávágtak valamit, hogy biztos ez miatt, biztos az miatt.

Azt nem gondolnám, hogy gyulladás... Volt már többször is fülgyulladásom, de egy ilyen nem tart évekig, szóval nem gondolnám, hogy folyamatosan be lenne gyulladva a fülem.

2020. jan. 29. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Rosszul kezelt vagy folyamatosan irrítált fül elég sokáig tud gyulladt lenni

Nekem kb 1 évig volt ilyen problémám, kereskedelemben dolgoztam, egyik oldalról meleg volt a másik oldalról dölt rám a hideg, mivel 25 éve nyitott mirelitpultok voltak - a harmadik fül-orr-gégész (aki végre kezelt is rendesen), már Budapest kellős közepén (30 km-re a lakhelyentől, ahol rendelt) megismert, annyit jártam hozzá. Kezelt, elmúlt visszajött, majd ugyanez újra és újra és újra. Néha arcüreggyulladással, amiket már észre sem vettem.


Felmondtam, 2 hét alatt rendbe jöttem, csak orcseppek 99%-t nem tudom használni azóta, mert nem tudom letenni őket, ha egyszer elkezdem

2020. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!