Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti felkészültök a koronavírusra?

Ti felkészültök a koronavírusra?

Figyelt kérdés

Olvastam egy két helyen hogy néhány ember már konzervvel raktároz be, meg gyógyszerekkel, van aki a garázst már be rendezte erre a célra.


Én csak maszkokat akartam venni, de sehol nem lehet már (ez mondjuk durva).

Nem fogok panikolni, de felkészülni egy esetleges legrosszabbra okos döntés. Kezet mosok, van nálam kézfertőtlenítő, stb.


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. febr. 1. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Zombi apokalipszis elkezdődött. Aki TWD fan az csak örül ennek : D
2020. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

"Kezet mosok, van nálam kézfertőtlenítő."

A kéz mosás eddig nem volt alap dolog? Egyébként, szerintem nem kell ennyire pánikba esni. Eddig csak idősek, és olyanok haltak bele tudtommal, akik más betegséggel is rendelkeztek. Influenzában, és tüdőgyulladásban is haltak már meg.

2020. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Mi holnap átcuccolunk az ilyen esetekre fenntartott vidéki házunkba. Fel vagyunk szerelkezve mindennel, étel, gyógyszerek, fegyver hogy átvészeljük ezt az időszakot. Ez nem pánikolás szerintem, csak idő kérdése hogy kitörjön egy komoly, milliók halálát okozó járvány. Nem tudhatod hogy melyik lesz az, lehet hogy pont ez. Egy mának élő drogos fiatalnak lehet hogy ez túlzás, de nekem gyerekeim vannak és miuattuk.mindent meg fogok tenni ilyen esetekben.
2020. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Jelenlegi formájában csak azokra veszélyes akikre a sokak által ismert influenza is az lenne. Ahhoz hogy egy átlag, normális immunrendszerrel rendelkező, higéniára odafigyelő ember is belehaljon nagyon durván mutálódnia kellene. A média talán próbálja úgy beállítani mint valami hiperszuper halálos megavírus amibe mindenki meghal akit megfertőz de ez közel sincs így.
2020. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De igen alapvető dolog a kézmosás, látom átjött a lényeg (valamibe bele kell kötni gondolom :)) ).


Ezért is írtam hogy panikolni nem jó, de felkészülni igen. Teljesen megértem azokat akik biztosra akarnak menni. Maximum tényleg ártalmatlan influenza szeru kis vírus marad, de legalább mi mindent megtettünk.


Én nagyszüleimet féltem, idősek már és betegek, leginkább értük aggódom és szeretnék nekik mindent beszerezni amire szükség lehet. Raadasul messze is laknak tőlem, nagyon remelem, hogy minden rendben lesz.

2020. febr. 1. 22:28
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
És akkor most hónapokig nem is dolgoztok? Gyerel meg nem megy iskolába?
2020. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%

#6

Ha nekem szól akkor mi programozók vagyunk és otthonról dolgozunk. Az iskolában meg az óvodában megértőek voltak meg nem mi voltunk az egyetlenek akik a helyzetrevaló tekintettel kivettük a gyerekeket ideiglenesen.

2020. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
69%
Ez bolond 😂😂
2020. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Biztos ami biztos, vásároltam magamnak egy hullazsákot!
2020. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!