Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti felkészültök a koronavírusra?

Ti felkészültök a koronavírusra?

Figyelt kérdés

Olvastam egy két helyen hogy néhány ember már konzervvel raktároz be, meg gyógyszerekkel, van aki a garázst már be rendezte erre a célra.


Én csak maszkokat akartam venni, de sehol nem lehet már (ez mondjuk durva).

Nem fogok panikolni, de felkészülni egy esetleges legrosszabbra okos döntés. Kezet mosok, van nálam kézfertőtlenítő, stb.


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. febr. 1. 21:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
nem a koronavirusra kell felkeszulni hanem arra hogy ez a mai penzredszer 1x nem igy fog mukodni, megszunik a penz értéke és akkor mikrochipet ultetnek a jobb kézre vagy a homlokba. erre kel felkészulni ebbe az iranyba halad a világ. De ami a legfontosabb ezt nem szabad felvenni , ezt még a biblia is irja , pedig akkor mitsem tudtak erről mégis megjosolta
2020. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A funfact az, hogy az influenzajárványunk mellé bejött a koronavírus, és akkor döntse el az orvos (nyilván nem a házi), hogy melyik a bajod, miközben nagy átfedés van a két betegség között tünetileg.
2020. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Tesztelni meg nem tesztelnek mert ezen spórolnak :)
2020. márc. 12. 12:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!