Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt vizelet...

Menstruáció alatt vizelet vérvételre?

Figyelt kérdés
Az van hogy holnap reggel mennem kell vérvételre és kell oda a vizelet amibe nyilván nem kerülhet vér... Na most ezt hogy oldjam meg? (Tampont nem használok tehát ez sem opció) és nekem nagyon sok vér szokott jönni főleg így az első napokban. :/
2020. febr. 2. 20:37
 1/3 anonim válasza:

Anyukám és én is voltunk már ilyen helyzetben

Igy nyilvàn nem tudsz vizelet mintát adni , de azért mégis menj el és kérj új időpontot elmondod a problémád és adni fognak egy uj időpontot

2020. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahj igen de az a baj hogy már 2 hete adtak időpontot és már így is halogadtam :/ Esetleg szerinted az lehet hogy leveszik a vért és majd viszem a vizeletet pár nap múlva?
2020. febr. 2. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el és kérdezd meg ott a recin, a vért kimutatja a vizsgálat, nem lesz tiszta a minta.
2020. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!