Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenem fáj,23 éves létemre....

Mindenem fáj,23 éves létemre. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves anyuka vagyok,pár napja tényleg szinte mindenem fáj,a hátammal kezdődött,ma már le sem tudok hajolni,vékonyka vagyok..Mindig ilyen izgő mozgó vagyok,semmi változás nem volt,hogy nehezet vagy jobban megterheltem volna magam..Nem szoktam gyógyszert szedni,nem is szeretnék de ez kezd kikezdeni rajtam.. Illetve úgy érzem pár napja nehezebben kapom a levegőt,folyik az orrom stb.. Na de ez a mindenem fáj.. Szedjem gyógyszert? Vagy orvos? De oda sincs időm eljutni..

2020. febr. 3. 15:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amim fáj az minden hátam,lábaim,kezeim,nyakal,csípőm tehát minden az egész testem...
2020. febr. 3. 15:51
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Elsőkörben pihenni kellene, aludni legalább napi 10 órát, és aspirin c-t inni.

Az alvást az orvos sem pótolja.

2020. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Esélyey az influenza
2020. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Influenza
2020. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aludni 10 órát?? :D 5 se alszok.. Tényleg :) ma 2-utan aludtam el,és 4:20 keltem ... Akkor simán szedjem az Aszpirint? Nem tudok eljutni orvoshoz,nem tudom lepasszolni a gyereket :)
2020. febr. 3. 15:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek tipikus influenza szerű tünetek. Szakíts időt az orvosra.
2020. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ilyennel nem szoktam orvoshoz menni. Acc 600 pezsgőtablettar és neo citran tablettat szoktam ilyenkor szedni. Es ha ötkor kelsz jobb lenne ha lefeküdnél max 10 óra környékén. Nem olyan nehéz ám, es kevésbé lennel hajlamos az ilyen panaszokra.
2020. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! A mostani influenza is okozhatja. Próbálkozhatsz Magnerót magnézium tablettával, és nagy adagú C vitaminnal.
2020. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szamo77db ***** válasza:
Ne találgassunk itt össze-vissza. Keresd fel a háziorvosodat és beszéld meg vele ezt az egészet. Biztosan tudja merre tovább.
2020. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1 orvoshoz nem tudok eljutni,gyerekkel.. Máma beteg,így örülök ha tata átjön ha váltsuk férjemmel egymást.. Én délelőtt, ő ilyenkor délután..

2 Szerbiaban élek egy kis szerb faluba(nemsokára költözünk magyar városba ), és nem igazán tudnám elmondani a panaszaim,bár beszélni tudok,de ennyire nem..

2020. febr. 3. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!