Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek züllöttnek számito...

Szerintetek züllöttnek számitok, ha esténként iszok sört nő létemre,2-3 dobozzal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Most fogadjunk dícséretet vársz, meg azt hogy mindenki elájuljon tőled, hogy te milyen jófej vagy.
2019. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Züllötnek nem, max alkoholostának.
2019. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám hogy jó úton haladsz az alkoholizmus felé
2019. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
A minden napi italozás alkoholizmus, ha az egy pohárnyi, akkor is.
2019. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az előző válaszokat figyelmen kívül is hagyhatod, én naponta ülök autóba, hazaérve mégis megiszok egy-egy sört, inkább mint kólát, ami szétveri a fogam.

Általában mindig emlegetik az alkoholizmust akik a szagát nem bírják sem a töménynek, se a sörnek...


Pl míg valakinek megfekszi a gyomrát a kaja, és szenved tőle félnapig, meg szedi befelé a gyógyszert rá, én választok egy keserűbb sört ami helyretesz fél órán belül.

Nyaranta ha szabadságon vagyok, és itthon dolgozgatok akkor észre sem veszek 3 sört, amiből egy ebéd mellett fogy el.

2019. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, örülnék ilyen barátnak is akár :)
2019. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!