Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek magammal, már az...

Mit tegyek magammal, már az öngyilkosság gondolata kerülget?

Figyelt kérdés
Azért írom ide ezt a kérdést, mert lelkibeteg vagyok, 21/f vagyok, se munkám se barátnőm, se egy szakmám és még a családom sem szeret, haverjaim pedig folyton csak piszkálnak és lenéznek. Igyekszem megfelelni mindenkinek, de mégsem sikerül senkinek. 2 és fél éve szakított velem az előző barátnőm azóta akiknél próbálkoztam mindenki elutasított ilyen olyan indokkal, úgy érzem esélyem sincs barátnőt szerezni, utálom a diszkókat és már a netes ismerkedés sem eredményes, utálom a plázacicákat. Engem senki sem tud szeretni?
2010. júl. 22. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szedjél erős szteroidokat és nyugtatókat, emellé WoWozz és igyál, rendbejön az életed nyugi:)
2010. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen átérzem a helyzeted! Engem is gyakran elkap ez a szörnyű érzés,hogy jobb lenne ha mindennek vége lenne!De mindig sikerűl lebeszélni magam. Én 24/L vagyok,nekem sincs semmi szakmám,munkám és ráadás gyógyíthatatlan beteg vagyok.:( És egy olyan ember tart el,akinek én a csicskája vagyok! Muszály ebbe sorsba beletörödnöm,mert nincs senkim.Anyámék betegen dobtak ki a lakásból,és ehhez az emberhez kerültem.:(

Nem szabad a lányok miatt ennyire elkeseredned,tudom a mai nők borzasztóak,de mindig van egy aki valahol elvan bújva.:)Én is ilyen voltam.:) Csak bíztatni tudlak,hogy ne add fel!A "haverjaidat" pedig felejtsd el,azok nem is barátok akik ilyet tesznek! Nem tudom,hogy milyen a hát tered,de egy szakmát bármikor szerezhetsz! Ha mást nem egy mester ember mellé segédmunkásnak és akkor kitanúlhatod a szakmát.Az is egy munka legalább! Szal ne add fel,én sem adom.De ha nem lettél vidámabb akkor elmesélem a bratyóm történetét.Légy jó!:)

2010. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szteroid meg nyugtató?!Megakarod ölni?!!! Nem a legjobb párosítás!
2010. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem lett tőle bajom
2010. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem lett,köszönhetem a drága orvosaimnak!Szal ezt inkább haggyuk!Nem valami frankó élet cél.Wow-ot játszani meg inni.... Ez csak jobban letaszítja a mélybe.:( Szegény onnan akar kijutni!Attól nem lesz munkája,meg barátnője,ha a gép előtt vedel.:( De hát majd ő eldönti.....
2010. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak segíteni akarok, én így élek amint leírtam az elején és tökéletes az életem
2010. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki besétált,hogy kell e munka,meg oda adom a lányomat is? Én félig nyomorék vagyok,már 5 éve a gép előtt ülök és várom a sült galambot,de eddig nem történt semmi! Az tök jó,hogy neked így tökéletes az életed azzal nincs is baj! A srácon múlik,hogy mit szeretne végül is!
2010. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!